Rüyada Ses Duyduğunu Görmek

Rüyada ses duyduğunu görmek, rüya sahibinin arkasından çok iyi anılacağına, öleceği zaman kendisini yaşatacak güzellikte işler yapacağına, herkesin gönül rızasını alarak adım atacağına işaret eder. Rüya sahibi, insanlar için iyi ve faydalı şeyler yapmak adına çırpınan, buna büyük oranda enerji ve para harcayan kişi olarak nitelendirilir. Rüya sahibinin amacı insanlık adına faydalı olacak bir iş yapmak, ölünce arkasından güzel ve hayırlı bir şeyler bırakmaktır.

Rüyada ses kısılmasını görmek, rüyayı gören kişinin, uzun zamandır herkesten sakladığı sırlarının düşmanların kulağına gitmesi sonucu kötü günler geçirdiğine, eğer yapılacak her baskıyı ve saldırıyı iyi bir şekilde kontrol ederse bulunduğu mevkiyi ve daha üst mevkileri kazanabileceğine ifade edilir. Ve açıkları ile yanlışlarını arayan insanları kendisinden uzaklaştırırsa artık hiçbir sorunun canını bu kadar sıkmayacağına işarettir. Aynı zamanda, hane halkına yeni bir bireyin katılacağına tabir olunur.

Rüyada seslenmek, rüyayı gören kişinin, hayat içerisinde yaptığı işlerde, davranışlarında ve aile hayatı ve iş hayatında Allah’ın koyduğu kuralları, doğruluğu ve insanlığı göz önüne almasına işaret edilir. Aynı zamanda, hayırlı ve çok güzel sonuçlara yol açacak bir iş ya da bir çalışma için başlangıç yapmaya tabir edilir.

Rüyada insan sesi duymak, kişinin çok önemli ve hayati bir konuma getirileceğine ve şimdiye kadar yaptığı başarılı işler sayesinde çok tutulan ve çok sevilen kişinin uzun zamandır daha başka işlerle de ilgilendiğine de işaret eder. Diğer bir yoruma göre ise kişinin seveni, koruyanı ve kollayanı çoktur. Kişi, çevresindeki kişiler için faydalı olduğundan ötürü, herkesin sevgisini kazanmış ve gönüllerde taht kurmayı başarmış demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir