Rüyada Sela Görmek

Rüyada sela görmek, hayırlı bir evlilik yapmaya ya da kişiye ömrünün sonuna kadar destek olacak, sevgisini esirgemeyecek bir eşe sahip olmaya işarettir. Parasal konularda bu rüyadan sonra sıkıntı çekmeyecek olan rüya sahibi mevki konusunda da hayal ettiği noktaya ulaşır. Sela gören kişinin ailesi uzun ömürlü olur ve ciddi hastalıklar da yaşanmaz. Mücadele veren kimselerin neticede istediklerini elde ederek sonrasında kolay bir hayat süreceklerini de bildirir. Dünyevi mutluluğa da alamet olan rüya ahiret hayatında da kişinin güzel bir konuda olacağını, günahtan uzak durarak yaşayacağın bildirir. Hayatın her aşamasında bol kısmetle yaşayacak olan kişilerin mutluluk dolu günlerini sevdikleriyle beraber geçireceğine, ağız adı ile yaşanacak bir aile hayatına da delalettir.

Rüyada sela duymak, iş hayatında zirveye ulaşılacak adımlar atmaya ve bu konuda hem iş arkadaşları hem amirleri hem de ailesi tarafından destek görecek olacak rüya sahibinin bundan sonraki hayatını çok daha emin şekilde planlayacağına işarettir. Sela duyan kimselerin hastalık sorunları ortadan kalkar ve küslük durumları sona erer. Kendisini ruhen yücelmiş hissetmek ve her zorlukla kolaylıkla mücadele edecek bir psikolojiye sahip olmak şeklinde de yorumlanır. Rüyada sela duymak Ahlaken kişinin olgunluğa eriştiğini, kendisini küçük düşürecek hareketlerden kaçındığını da bildirir.

Rüyada sela okuyan birini görmek, rüya sahibi kişinin gerçek yaşamda tanınan biri ise, onun başına gelecek kötü bir olayın ya da hastalığın haberi alınır. Başkalarına ait kötü haberler almak veya olumsuz gelişmelerden haberdar olmak, yardım edilemeyecek bir durumla karşılaşmak ve üzüntü duymak anlamına da gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir