Rüyada Şeftali Görmek

Rüyada şeftali görmek, hem iyi hem de kötü şekilde tabir ediliyor. Rüyada şeftali görmek kısmet ve şans anlamlarına gelmektedir. Rüyasında güzel ve pembe şeftali gören kişi hayatta hep şanslı olacak, kazancı yerinde işi de yolunda gidecek ayrıca hiç zorluk ve sıkıntılara düşmeyeceğini işaret eder.
Rüyada şeftali görmek bir de kişinin çok üzüleceği, içine kapanacağı, belki de yaşama küseceği şekilde kötü olaylarla karşılaşacağı şeklinde ifade edilir. Eğer bekar bir kişi rüyasında şeftali görürse karşısına güzel bir kısmet çıkacak, evli bir kimse rüyasında şeftali görürse rüya sahibinin evlilik hayatının her zaman güzel ve mutlu geçeceğine rivayet eder.

Rüyada şeftali yemek, güç, kudret ve özgüven sahibi olmaya vesile olacak güzel, önemli ve büyük işler yapmaya, zaferden zafere koşmaya, kısmete, şans ve baht açıklığına, dilekleri gerçekleştirme olanağı bulmaya işaret edilir. Rüyayı gören kişinin işinin gücünün rast gideceğine, attığı hayırlı adımların sayesinde kendisini mutluluğa ve zafere taşıyacağına tabir eder.

Rüyada şeftali toplamak, genellikle kişi için heyecan verici bir gönül ilişkisinin başlayacağına ifade eder. Özellikle bekar kimseler için gönüllerindeki gibi biri ile arkadaşlık kurma, tanışma ya da geleceğe yönelik bir ilişki kurma şeklinde rivayet edilen bu rüya maddi konuda server sahibi olan biri ile evlilik yapmak şeklinde de ifade edilir. Evli kimseler için şeftali toplamak çok sayıda evlat sahibi olmaya ve çocukların her birinin istikbalinin de gurur verici şekilde parlak başarılarla dolu olacağı anlamına gelmektedir. Özellikle yeni iş kurma hayali içinde olanlar için en elverişli sürece girildiğine ve bu süreçte yapılacak tüm yatırımların kişi için sonsuz bir gelir kaynağının da önünü açacağını bildiren hayırlı bir rüyadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir