Rüyada Saz Görmek

Rüyada saz görmek, uğursuzluk ve şanssızlık olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin başına bazı musibetler geleceği, hayatının karışacağı, düzenin ve işlerinin bozulacağı, etrafını dikenlerin sarıp başarısını engelleyeceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin hayatının aksilikler ve kısmetsizliklerle dolacağına, bir sorun bitmeden üstüne diğerinin geleceğine, arkadaşlarından ve dostlarından yana sıkıntı alacağına tabir edilir. Rüyada saz görmek, ağır geçecek bir dönem olarak kabul edilir.

Rüyada saz çalmak, rüya sahibinin arkasından olur olmadık laflar eden kişilerin varlığına delalet eder. Bu kişiler rüya sahibinin başarılarını, mutluluğunu ve sahip olduğu maddi imkânları sindiremiyor demektir. Rüya sahibine dokunamadıkları için de hırslarını arkasından konuşarak alıyorlar diye tabir edilir. Rüyada saz çalmak, kıskanılmak ve kem gözlerin göz hapsinde olmak anlamına gelir.

Rüyada saz kırmak, rüya sahibi kişinin kötü olaylarla karşılaşacak ve morali bozulacak diye yorumlanır. Bu durum rüya sahibinin bir yay gibi gerilmesine neden olacak hatta bedenine dahi yansıyacaktır. Rüya sahibi stresli geçen günler nedeni ile gerginleşen kaslarından dolayı ağrı çekebilir.

Rüyada saz satmak, rüya sahibinin çok öfkeli olduğu bir anda tatsız ve kötü sözler söyleyerek bazı kişileri gücendireceğine sonradan da bu pişman olup bu durumu telafi etmek isteyeceğine delalet eder. Rüyasında saz sattığını gören kişi sinirlerine hakim olmayı bir an önce öğrenmelidir.

Rüyada saz telinin kopması, iftira ve dedikodu olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin haksız yere suçlanacağı anlamına gelir.

Rüyada saz çalan birini görmek, hayırlara delalet eder. Rüyada saz çalan birini görmek ya da birini saz çalarken görmek, büyük bir kısmete yorulur. Şans, bolluk, bereket demektir. Rüya sahibinin yüzünü güldürecek güzel, temiz ve hayırlı olayların yaşanacağına, kişinin yine eskisi gibi neşeli olacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir