Rüyada Şarkı Söylemek

Rüyada şarkı söylemek, pek çok şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyanın geçtiği mekana ve niteliğine bağlı olarak yorum değişiklik gösterir. Rüyada kulağa hoş ve güzel gelen bir şarkı rüya sahibi için güzel ve olumlu gelişmeler ile sürpriz müjdeler olarak yorumlanırken, kulağı rahatsız eden ve hoşa gitmeyen bir şarkı para kaybetmeye, üzülmeye, can sıkıcı olaylar yaşamaya ve nahoş sözler duymaya alamet etmektedir.
Bir kişi bir toplulukta şarkı söylediğini görürse, sonradan çok utanç duyacağı bir iş yapacak demektir. Bu rüyayı eli darda olan biri görürse eğer, yakın zamanda beş parasız kalacak anlamına gelir. Rüyada hamamda şarkı söylediğini gören kişi tutarsız ve kararsız bir kimsedir. Bir kişi rüyasında sevdiği kişiye serenat yaparak ona olan sevgisini ve bağlılığını gösterdiğini görürse önce güzel haberler ve ardından da kara haber alacağına yorulur. Rüyada bir yerde şarkı söylemek, dostlar arasındaki samimiyetsizlik nedeniyle yaşanacak olan sonlara rivayet eder.

Rüyada şarkı dinlemek, güzel ve hayırlı olan şeylere işaret eder. Gönül hoşluğuna, huzura, saadete, keyfe ve esenliğe tabir eder. Rüya sahibinin hayatının güzellik ve mutluluk içinde geçeceğine, çalışmasından arta kalan süresinde, eğlenceli mekanlara gideceğine ve kafasını boşaltabileceği faaliyetlerde bulunacağı anlamını taşımaktadır. Rüyada içli şarkılar dinlemek, geçmişi düşünüp kederlenmeye, üzülmeye belki gözyaşı dökmeye işaret ederken, hareketli şarkılar dinlemek sefa sürmeye rivayet eder.

Rüyada şarkıcı görmek, aydınlık günlere ve baht açıklığına alamet eder. Rüya sahibi, kısmetleri bol, saygınlık gören ve yaptıkları çok beğenilen kişi olarak tabir edilir. Kişinin içine su serpeceği güzel müjdeler alarak rahatlaması ve neşesinin yerine gelmesi manasına gelir. Eğlenceye, keyfe, sevince, ağız tadına ve afiyette olmaya rivayet eder. Rüyada şarkıcı görmek, zorluklardan, dertlerden ve kederden uzaklaşmaya tabir eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir