Rüyada Sarhoş Olduğunu Görmek

Rüyada sarhoş olduğunu görmek, karamsarlığa, tatsızlığa ve zorluğa rivayet eder. Rüya sahibinin işlerinin kötüleşmesine, maddi kayıp yaşamasına, sakin, durgun ve yolunda giden hayatının bir anda olumsuz yönde değişmesine yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin bazı yanlış kararlar alması nedeniyle zor günler geçireceğine alamet eder. Rüyada sarhoş olmak, bir yandan da iyiliğe ve hayra yorulmaktadır. Kişinin, bazı işlerden yana hayır göreceğine ve yüzünün güleceğine rivayet eder.

Rüyada sarhoş birini görmek, genellikle haram mala ya da kişiye sıkıntı veren şeylere yorulur. Rüyada sarhoş birisini gören kimse yakında kötü kişiler ile arkadaşlık kurar ve onlardan kendisine bazı zararlar gelir. Rüyada sarhoş olduğunu görmek, kişinin gayri meşru kazançlar elde etmesine, mal ve para kazanırken harama bulaşmasına bazen de büyük günahlara delalet etmektedir. Rüyada sarhoş bir adam tarafından kovalanmak, size zarar vermek isteyen düşmanlarınız olmasına veya aklı başında olmayan bir adamla birlikte olup onunla kavga etmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada sarhoş bir adamın saldırısına uğramak, dünya hayatında birtakım kötü insanlarla uğraşmak zorunda kalır. Sarhoş bir kişi ile ağız kavgası yapan kötü bir söz işitir ya da kulağına bir dedikodu haberi gelerek üzüntü yaşar. Sarhoş bir adamla dost olduğunu görmek ise kötü meclislerde bulunmaya ve gören kişinin kendisinin de insanlara bazı fenalıkta bulunmasına işarettir.

Rüyada içki içmediği halde sarhoş olmak, dünya hayatında bazı zorlu ve belalarla uğraşmak zorunda kalmasına tabir eder. Rüyada sarhoş olup sallanarak yürüdüğünü görmek, kötü olayların içinde bulunmaya ya da doğru yoldan ayrılmaya delalettir. Bu rüyayı görmek, hidayetten sonra sapıklığa iyilikten sonra kötülüğe yorumlanmaktadır. Rüyada içki içtiği için sarhoş olduğunu gören dünya hayatında bazı günahlara bulaşır ya da dünyevi olanla ilgilenerek ahireti bırakacak demektir. Rüyada sarhoş olup yaka paça yırtmak, bulaşacağınız bir rezilliğe ya da insanlar arasında kötü bir duruma düşmeye delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir