Rüyada Şapka Görmek

Rüyada şapka görmek, sağlıklı ve mutlu olmaya işaret eder. Rüya sahibi kişinin başarıların altına imzasını atan biri olacağına, her sıkıntının üstesinden gelecek, her türlü tatsızlığı göğüsleyecek anlamına gelir. Rüyada şapka gören kişi etrafındakilere de faydası dokunan, güçlü, arkası sağlam, cömert ve eli açık kimse olarak ifade edilir.
Rüyada şapka görmek, bilgili, akıllı, kültürlü, adından hep iyi söz edilen, herkes tarafından sevilip saygı duyulan ve baş üstünde taşınan kişiye rivayet eder. Bu kişi herkese mutlaka küçük de olsa yararı olmuş kimse olduğu için sevenleri, koruyup kollayanları ve duacıları çoktur. Çok seviliyor olması nedeni ile kimsenin kendisine en ufak bir laf bile söylemesine izin verilmemesidir.

Rüyada şapka takmak, rüyayı gören kişinin yapacakları sayesinde toplum içinde kendisine olan bakış açısının önemli oranda değişeceği, herkesin saygı duyduğu, önünde eğildiği ve güzel sözlerle andığı kimse olacağı ve mesleğinden de tepelere tırmanacağı manasına gelir. Zoru ve imkansızı başarmaya bu sayede gücünü ve kararlılığını göstererek, kendini ispatlamaya tabir edilir ve rüya sahibi için hayır olarak kabul ediliyor. Rüyada şapka takmak, rüyada görülen şapkanın durumuna göre iki farklı şekilde yorumlanmaktadır. Eğer rüyada yeni bir şapka görülmüşse, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük çalışmalar yapacağına, sıkıntılardan kısa bir süre içinde kurtulacağına, büyük ve hayırlı bir aşka yelken açacağına ve çok mutlu olacağına rivayet eder. Eğer eski bir şapka görülmüşse, rüya sahibinin çok büyük üzüntüler yaşayacağına, tatsızlıklardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, maddi ve manevi olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına ve çok endişeli bir kişi olacağına tabir eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir