Rüyada Salıncak Görmek

Rüyada salıncak görmek, rüya sahibinin hayatında dönüm noktası olacak ve tüm yaşamını değiştirecek güzel bir olayın yaşanmasına sebep olur. Bu olay rüya sahibinin tüm kaderini değiştirecek ve rüya sahibi hayatta yaşamının çok daha farklı bir hayata adım atacağına işarettir. Rüyada salıncak görmek, köklü değişiklikler, hükümet kapısı, alınacak yeni kararlar ve altına imza atılacak yeni işler şeklinde ifade edilir. Rüya sahibi en az bir veya birden fazla kişi ile el sıkışıp, kendisine hayır getirecek ve gelirini garanti edecek bir iş için kolları sıvayacaktır.

Rüyada salıncakta sallanmak, rüyayı gören kişinin iş hayatında ve aile hayatında çok hayati olaylar ile karşılaşacağına, yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına, zor ve sorunlu bir süreçten geçeceğine, endişe ettiği konularda olumlu veya olumsuz bir adım atacağına, maddi ve manevi olarak çeşitli tatsızlıklar ile karşılaşacağına ve rahatsız olacağı bir ortama gireceğine rivayet eder.

Rüyada salıncağa binmek, gönül işlerine düşkün, hercai ve ayran gönüllü olan, feneri nerede söndürdüğü belli olmayan, kendisinden hayır ve vefa beklenmeyecek bir kişi ile ifade edilir. Yarı yolda bırakacak, kafası estiği gibi yaşayan, hayat nereye sürüklerse oraya gidecek, sözünde durmayacak, kendisine güvenenleri ve inanları hayal kırıklığına uğratacak, manevi duyguları su istimal edecek ve kullanacak bir kimsenin varlığına işaret eder.

Rüyada salıncaktan düşmek, kendi sorumsuzluğu veya bir anlık ihmali nedeni ile bütçesinde büyük bir açık olacağına, kişinin kısa süreli bir mali kriz yaşayacağına rivayet eder. Bu işin iyi tarafı uzun süreli olmayacağıdır diye yorumlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir