Rüyada Saç Boyamak

Rüyada saç boyamak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında insanlardan köşe bucak sakladığı bir sırrı bulunduğuna, bu sırrın kendisine acı verdiğine ve çok büyük sıkıntılara girmesine sebep olduğuna ve sırrı saklamak için çok çaba sarf ettiğine delalet edilir.
Rüyada saçını boyatan kişi tanınıyorsa eğer, bu kişinin rüya sahibi hakkındaki hislerine ve takındığı tavırlara tabir edilir.

Rüyada saç beyazlaması, kişide yaşanacak olan motivasyon kaybına ve bıkkınlığa işarettir. Genellikle hayal kırıklıklarından sonra ortaya çıkan bu durum, bir müddet rahatsız edici şekilde devam edecektir. Rüyanın öteki anlamlarından birisi de statü kaybı ve makam düşüşü olarak kendisini göstermektedir. Bu dönemde kendinize olan güvenin azalması ve moral bozukluğu baş gösterecektir. En az hasarla atlatmak için güçlü olmaya çalışmak gerekmektedir.

Rüyada saç ağarması görmek, farklı şekillerde tabir edilebilir. Bazen, sağlıklı bir yaşama ve rüya sahibinin yaşayacağı yılların uzunluğuna yani kişinin hayat çizgisinin uzun, hayatının da mutluluk içinde olacağına işaret ederken bazen de sıkıntıya, zorluğa, üzüntüye, kedere ve gözyaşına tabir edilir. Kimi rüya tabirlerine göre de saç ağarması, maddi zarara uğramaya yani varını, yoğunu, yılların emeğini kaybetmeye delalet eder.

Rüyada saçını kendin boyatmak, gururlu, prensiplerinden taviz vermeyen bir iş adamı olunacağına, yardım almadan sorunlardan kurtulmaya ve maddi olanakları daha iyi hale getirmeye akıllıca davranarak geleceğe yönelik pek çok önlem alınacağına, güven içinde yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada beyaz saç kesmek, Uzun zamandır tanışıklığınızın olduğu ve çok yakın arkadaş olduğunuz birisinden ayrılacağınıza işarettir. Canınızı sıkacak bu durum, sizin için hayırlı olacaktır. Zamanla bu durumun ne kadar hayırlı olduğunun farkına varacaksınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir