Rüyada Saat Görmek

Rüyada saat görmek, kişinin sözüne bağlı olmasına, hayatın her anına değer vermesine, buluşma saatine sadık olmasına bazen de güvenilmeyecek, yalancı, söylediklerini yerine getirmeyen kişiye delalet eder. Rüyada saat görmek can sıkıcı, moral bozucu ve kişiyi üzüntüye sürükleyecek sözler işitmek anlamına gelir. Rüyada saati ayarladığını gören kişinin belli bir düzeni olacak ve her şey yolunda gidecek demektir. Rüyada saat sesi duymak bir davet ya da teklif anlamına gelir. Rüyada saatin çalması kötü sözler duymaya işaret eder. Rüyada çok şık ve güzel bir saat görmek kişinin hayatında meydana gelecek olan hoş gelişmelerin ve sürprizlerin habercisidir. Rüyada duvardaki ya da bir yerde sabit duran bir saatin çalışması hane içindeki saadetin simgesidir.

Rüyada saat almak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok kötü durumlar ile karşı karşıya kalacağına, çok büyük sorunlar yaşayacağına, eğer bu sorunlar ile karşılaşmamak istiyorsa çok önceden tedbir alması gerektiğine, alacağı tedbirler sayesinde çok büyük zararlara uğramaktan ve iş hayatında yaşadığı bu zorlu ve üzücü durumdan kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada saat takmak, rüyayı gören kişinin hem özel hayatında hem de aile hayatında çok titiz, temiz kimse olmaya özen gösterdiğine, evinin, odasının, çalışma masasının ve elbise dolabının da karışık olmasına asla müsamaha göstermediğine işaret eder. Rüyada saat takmak her işi belli bir plan ve program çerçevesinde ilerleyen, disiplinli, dakik, işine önem veren, insanlara karşı saygılı ve mesafeli bir insana rivayet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir