Rüyada Resim Görmek

Rüyada resim görmek, hoşluk anlamına gelir. Rüya sahibi için iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olanla karşılaşmak şeklinde ifade edilir. Rüya sahibinin yüzünü güldürüp, içini rahatlatacağı olaylar yaşayacağına, hayırlı ve iyi kişilerle karşılaşacağına ve bol kısmetleri olacağına işaret eder. Bazı rüya tabirleri, rüyada resim nasıl görüldüyse o rüyanın yorumunun resmin aynısı olması gerektiğini söyler. Bazı rüya tabirleri de resim için güzelse güzel olana, kötüyse kötü olana yorumlanmalıdır der.

Rüyada resim çektirmek, her yaptığının ve söylediğinin başkaları tarafından onaylanması ihtiyacında olan, elini attığı işlerde kendi başına karar alamayan kişileri işaret ettiği gibi, beceriksizce yapılan ve her seferinde yarım bırakılan işler nedeni ile istenilen ilerlemeyi kaydedemeyen, suçu üzerinden atıp başkalarına yükleyen kişileri de tabir eder. Resim çektirmek, başka kişilerin taklidini yapan, herkesi aşağılayan ve kendisinden başkasını önemsemeyen, bencil bir tutum içinde olunduğuna, bu tutumdan vazgeçilmediği takdirde her zaman yalnız ve sevilmeyen bir insan olarak yaşanıp, yaşlanılacağına da alamet eder.

Rüyada resim çizmek, iş hayatında ve aile hayatında büyük sevinçler yaşamış olan, insanlar tarafından çok sevilen, herkese yardım eden ve çok büyük başarılar kazanmış olan rüya sahibinin çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, hayırlı ve güzel haberler alacağına, ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine ve çok büyük bir huzur içinde yaşadığına rivayet eder.

Rüyada resim çekmek, güzel bir manzaranın resmini çektiğini gören kimseler, kolay gelir sahibi oldukları için hiçbir zorluk yaşamadan her şeye sahip olurlar. Yaşamın her zaman güzel tarafını sunacağı, kişinin şansının daim olacağı şeklinde de yorumlanır. Kötü bir manzara resmi çektiğini görenler ise karanlık emelleri olan kişilerle tanışırlar ve büyük bir dolandırıcılığa maruz kalırlar. Düşmanlar tarafından görülecek eziyet ve işkenceye de işaret eder. Kendi resmini çektiğini gören kimse ise, bencilliği ve kibri neticesinde çevresi tarafından dışlanır ve yalnız kalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir