Rüyada Regl Görmek

Rüyada regl görmek, rüyayı gören kişinin, çevresinde bulunan insanlardan bazılarının attıkları adımlar ve yaptıkları şeyler ile insanları kandırarak para kazanmaya çalıştıklarına, bu yüzden çok büyük günahkâr olduklarına, rüya sahibinin de bu kişilerden zarar görmek istemiyorsa eğer en kısa süre içinde bu kişileri hayatından çıkarması ve bir daha da görüşmemesi gerektiğine delalet eder. Rüyada regl olmak aynı zamanda, kişinin, uzun zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye yakın zaman içinde kavuşacağına alamet eder.

Rüyada regl olduğunu görmek, yapılmaya çalışılan ibadetlerin gönülden ve Allah rızası gözetilerek yapılmadığına ve bu yüzden Allah katında kabul görmeyeceğine delalet eder. Rüya sahibinin, ibadetinde samimi olmadığına ve fayda sağlamak amacıyla göstermelik bir ibadet anlayışı sergilediğine işaret eder. Aynı zamanda, halk arasına fitne sokmaya yorumlanır.

Rüyada regl olup kan görmek, Rüya sahibinin kısa yollardan ve en hızlı şekilde dünya malına sahip olmak için doğruluktan ayrılacağına işaret eder. Rüyada regl olduğunu gören kişi aynı zamanda zenginlik ve itibar sahibi olmak adına, eşi dostu incitmeye, iyi niyetleri boşlamaya, art niyetlere ve kötü kimselere yakın durmaya yorulur ve kişinin hakkın emir ve buyruklarını çiğneyerek kötü kulları arasına girmekten geri durmayacağına delalet eder. Diğer bir yoruma göre ise kişinin, etrafındaki bazı insanlar yüzünden maddi ve manevi olarak çok büyük zarar göreceğine, çok sıkıntılı ve zor durumlara düşeceğine, bu kişiler yüzünden ailesi ile arasının açılacağına ve yakın bir zaman içinde bu kişiler tarafından kötü bir duruma düşürüleceğine ardından gereken neyse onu yapacağına tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir