Rüyada Reçel Görmek

Rüyada reçel görmek, rüya sahibinin kendi dünyasında mutlu olmayı başarmasına ve hayatından keyif almaya çalışmasına delalet eder. Ağzı tadı ve esenlik anlamına gelir. Rüyada reçel gören kişinin bulunduğu konuma hiç kimsenin desteği olmadan, ailesinden tek kuruş almadan geldiği yorumu yapılır. Sahip olduğu mal varlığını da çok çalışıp, alın teri akıtarak kazandığı helal kazancıyla, tek başına elde ettiği tabir edilir. Rüyasında reçel gören kişinin yaşama hevesi, çalışkanlığı ve azmi çevresindekiler için örnek niteliktedir.

Rüyada reçel yapmak, kendine olan güveni sayesinde yeni para kazanma yolları bulacak olan rüya sahibinin küçük yatırımlarla başladığı işi büyüterek ilerleyen zamanlarda şirketleşeceğini, yönetici konumuna geleceğini, kişisel tatminin yanı sıra, maddi açıdan da huzur içinde olacağını ve keyifli zamanlar geçireceğini bildirir. Aşk dolu, romantik zamanlar geçirileceğinin haberini veren rüya, özellikle bekar kişiler için ilk görüşte kalplerini çalacak hoş biriyle tanışacaklarını ve çok uzun sürmeyen flört evresinden sonra evlilik yapacaklarını da tabir eder. Kız çocuk sahibi olmaya, küçük, bahçeli bir ev satın almaya, gönülden geçen her şeye kavuşmaya ve muradına ermeye de yorumlanır. Reçel yapan kişiler evlerinde çok sayıda misafir ağırlarlar ve eşleri, dostları çok olur. Düzgün arkadaşlıklara, maddi destek veren aileye de rivayettir.

Rüyada reçel ikram etmek, kişinin hayatı tek düze geçmez. Bazen gözyaşı ve hüzün, bazen de sevinç ve mutluluk yaşanır. Rüya sahibi her insan gibi hayatta her türlü duyguyu tadacak olarak yorumlanır.

Rüyada reçel yemek, rüya sahibinin hayatında çok güzel gelişmeler olacağına, istediklerini rahatlıkla elde edeceğine gerek işinden gerekse ailesinden yana çok şanslı olacağına delalet eder. Rüyasında reçel yediğini gören kişinin büyük bir kısmetin üzerine oturacağı yorumu yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir