Rüyada Polis Görmek

Rüyada polis görmek, rüyada polis görmenin çeşitli anlamları vardır. En doğru rüya tabirinin yapılabilmesi için rüya içeriğinin tam olarak bilinmesi gerekir. Rüyada polis görmek kavramı oldukça geniş bir kavramdır. Bu konuyu alt başlıklarda incelemek daha akıllıca bir davranış olacaktır. Rüyada görülen polis büyük bir sorumluluğun üstlenilmesine rivayet eder. Bu bir devlet makamı da olabilir. Polis görmek gücü temsil ediyor. Belirli bir otoriterinin varlığını yansıtır.
Rüyada görülen polis cesareti de temsil eder. Bazı rüya yorumcuları rüyada görülen polisin pek hayra yorulmayacağını söyler. Bunlara göre rüyada görülen polis üzüntü ve kederin bir habercisi olarak ifade ediliyor. Ayrıca yaşanacak önemli bir kaybından varlığını ifade etmektedir. Rüyada görülen polis sevinç ve mutlulukları ifade ettiği gibi yaşanılacak üzüntü gam ve kederi de ifade eder. Rüyada görülen polis bu açıdan rüya yorumlamalarını içeriğine göre detaylı bir şekilde yapmak gerekir.

Rüyada polis olduğunu görmek, iyi değildir. Kazalara ve belalara yakın olmaya, illet hastalıklara yakalanmaya, çaresiz ya da çözümsüz hallere düşmeye alamet edilir. Rüyayı gören kişi için büyük bir uğursuzluk olarak kabul edilir. Kötü günlerin yaşanacağı manasına gelir. Bu rüya bir diğer yandan da rüya sahibinin resmi kurumlardaki bir müracaatının olumlu sonuçlanacağına yorulur.

Rüyada polisten kaçmak, rüya sahibinin, içine düşeceği ve uzun süre boyunca aklından çıkaramayacağı bir olay yüzünden sıkıntıya gireceğine işaret eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, yasalara aykırı bir harekette bulunduğuna yani bir suç işlediğine ve bu suçun ortaya çıkmasından ötürü tedirgin olduğuna ve endişe ettiğine yorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir