Rüyada Patronunu Görmek

Rüyada patronunu görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı ile ilgili olarak çalışmayı çok seven, çok renkli bir kişiliğe sahip, bu sayede iş arkadaşlarını da çalışmaya teşvik eden bir kişi olduğuna ve işini keyifle yaptığına işaret edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş hayatında sıkıştığı bir anda destek aldığı bir kişinin, kendisine büyük yardımlarda bulunacağına, iş konusunda sürekli yardım edeceğine, bildiklerini ve deneyimlerini onunla paylaşacağına alamet eder.

Rüyada patronuyla kavga etmek, araya girecek üçüncü bir şahsın veya dedikodudan hoşlanan, kıskanç bir kadın yüzünden kişinin iş ortamında arkadaşları veya yöneticileriyle sorunlar yaşayacağına, çalışma ortamında huzurunun bozulacağına işarettir. Yeni alınan bir işi yetiştirememek, vaktinde teslim edememekten ötürü azar işitmek anlamına gelen rüya, kişinin bir uyarı alacağına da yorulur. Rüya sahibinin işte yaşayacağı bu sorunlarda tek başına kalacağını, yakın arkadaşlarının dahi kendisini teselli etmemesinden ve destek olmamasından ötürü üzüntü yaşayacağını, kalbin kırılacağını bildirir. Anlayışsız, hassas konulara duyarsız kalan ve insanları aşağılayan, yüksek egolu bir yöneticiyle çalışmak zorunda kalmak demek olduğu gibi, kişinin kariyer yaparken zorlanacağını, karşısına pek çok engel çıkacağını da tabir eder.

Rüyada patronunu yaralamak, kızgınlık anında ağızdan çıkacak sözlerle sevilen birini kırmak ve o kimsenin uzun süre küsmesi manasına gelir. Bu rüya her türlü iletişimde sorunlar çıkacağını yansıttığı için bu dönemde iş anlaşmaları yapmamak gerektiğinin üstünü çizer. Maddi konuları içeren konuşmalarda can sıkıcı havadisler alınacağını, iş değiştirmek isteyen kişilerin yanlış zamanlama yüzünden hem çalıştıkları işten olacaklarını hem de uzun süre iş bulamayacaklarını gösterir. Maceralı bir ilişkiye girileceğini ama sonunun kişi için hayırlı olmayacağının ve kısa süreceğinin de ifadesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir