Rüyada Patates Görmek

Rüyada patates görmek, huzura, saygınlığa, herkes tarafından sevilip, sayılıp tanınmaya, açık gönüllülüğe ve vicdan rahatlığına delalet eder. Rüyasında patates soyduğunu gören kişi hayalini gerçekleştireceği söylenmektedir. Rüyasında patates yediğini gören kişi için kazanca ve rızka delalet eder. Patates ekmek güzel ve iyi gelişmelere, işlerin yoluna girmesine ve açılmasına rivayet eder. Rüyada patatesin yeşillenmiş olduğunu görmek kişinin kısmetinin önüne geçen bir şey olduğuna tabir eder. Rüyada patates satmak iyi değildir, kişinin uğrayacağı mal kaybına ve zarara alamettir. Rüyada çürümüş patates görmek, kişinin parasının boşa harcanacağına rivayet eder. Rüyada kilolarca veya çuvallarla patates görmek hasadın bolluğuna ve hanelerdeki berekete alamet eder.

Rüyada patates almak, temiz niyetle girişilen bir işten mutlu sonuçlar almak, tatmin olunacak kadar kazanmak ve bugüne kadar gösterilen çabaların sonucunda hayal edilen noktaya gelmek demektir. Helal lokma için elinden gelen her şeyi yapan ve sadece alın teriyle çalışan, kimseye el açmadan, şükrederek hayatını sürdüren rüya sahibinin zorluk çekmeyeceğini, sabrının sonunda selamete erişeceğini temsil eder. Aileye yeni olanaklar sunacak kadar kazanç elde etmek, ev eşyası almak anlamına da gelir ve rızkın artışına işarettir. Tarladan patates aldığını görmek, emeklerin boşa gitmeyeceğini ve gelir düzeyinde artış olacağını, marketten patates almak işte başarı göstermeye ve zam almaya alamettir. Sokak satıcısından patates aldığını gören kimseler, plansız ve programsız yaşadıkları için maddi zorluklar yaşayabilirler.

Rüyada patates almak, kısmetin açılmasına, talihin yükselmesine, her anlamda şanslı bir dönem geçirmeye alamettir. Aynı zamanda bu rüya maddi açıdan zenginleşmeye, para biriktirmeye, çeşitli yatırımlarda bulunarak bu yatırımların olumlu sonuçlarını görmeye de delalet etmektedir. Rüyada bir sürü patates toplayan kişi her taraftan güzel haberler alır ve maddi manevi her konuda rahatlar. Patates toplayıp satmak ticaretle uğraşmaya, iş hayatında çeşitli riskler alıp sonucunda büyük izmir escort bir zenginlik yaşamaya delalete der. Bazı alimlere göre ise bu rüya malınızdan veya eşyanızdan uzaklaşmaya para kaybetmeye yorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir