Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada parfüm görmek, kişinin hayatının oldukça romantik ve duygusal bir zamana gireceğine, bu nedenle de yoğun bir ilişki trafiği yaşayacağına tabir eder. Rüya sahibi bu romantik dönemde biraz hovarda, biraz hercai olacak, hızlı ama keyifli günler geçirecek demektir. Bu dönem rüya sahibi için sürekli değil, gelip geçici bir dönemdir. Rüya sahibi bu dönemde büyük keyif alacak, bu dönemin tadını doyasıya çıkaraktır.

Rüyada parfüm koklamak, dünyevi, zevklere ve mutluluklara delalettir. Rüyada güzel bir parfüm koklayan kimse dünya zevklerini tadar ve mutlu bir hayat sürer. Rüyada kötü kokulu bir parfüm koklamak size uygun olmayan birini seveceğinize veya evleneceğinize; kötü bir parfüm sürmek de yine hayırsız olaylara ve faydasız ilime delalettir. Rüyada parfüm süren kimse, gizli bir olayı açığa çıkarır veya bu rüya size söylenecek bir sözün ya da dedikodunun habercisidir. Rüyada bileğine sürdüğü parfümü koklayan, hayırlı bir mal kazanır. Rüyada deodorant görmek veya koklamak, dünya nimetlerine, eğlenceli geçecek günlere ve isteklerinize kavuşmaya işarettir.

Rüyada parfüm almak, farklı şekillerde yorumlanır. Parfüm genellikle güzel kadının simgesidir. Bu nedenle rüyasında parfüm alan kişi eğer bekarsa evlenir, evli işe eşi ile hoş bir geçimi olur. Alınan parfüm güzel kokmuyorsa dışı güzel ama içi kötü olan bir kadınla ilişkiye girme anlamına gelmektedir. Güzel kokulu parfüm ise güzel aynı zamanda karakter olarak da iyi, ahlaklı bir kadının sembolüdür. Güzel koku daima iyi ve güzel ahlak olarak adlandırılır. Rüyasında parfüm satın alıp daha sonra şişenin kırıldığını görmek, sevgilinizle aranızda çıkacak problemlerin göstergesidir. Rüyada güzel şişeli parfüm satın almak genellikle dış görünüşe önem verdiğinizin bu nedenle ileride bazı üzüntüler yaşayacağınızın müjdecisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir