Rüyada Paraşüt Görmek

Rüyada paraşüt görmek, daha ziyade rüya sahibinin mali işleri ile rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin, elinin ve gönlünün çok bol olduğuna fakat bazen bu durumu çok abartıp kendine zarar verdiğine rivayet eder. Kişi, bazen fazlaca cömert davranıp, elindekileri kolaylıkla savuruyor kendisini ve yarınlarını hesaba katmıyor anlamına gelir. Gereksiz yere para harcayan ve savurgan olan bir kişinin varlığına işaret eder. Bazen de rahatlık ve kolaylık anlamına gelir.

Rüyada paraşütle atlamak, başınıza gelecek bir tehlikeden yardımlar sayesine kurtulacağınıza ya da iş yaşamınızda başınıza gelecek bazı belaları en az zararla kapatacağınıza işarettir. Paraşütle atlamak, kendi isteğinizle riskli işlere girişmeye delalet eder. Bu işler çalışmalarınızda olabileceği gibi özel hayatınızda da olabilmektedir. Rüyada paraşütle çok yüksek bir mesafeden atlayan kişi, büyük sorumluluklar alır veya altında kalkamayacağı işlere girişir. Aynı zamanda bu rüya gören kimsenin, büyük bir makamdan indirilmesine veya elindekinin kıymetini bilmediği için hayatındaki önemli şeylerden vazgeçmek zorunda kalmasına yorumlanmaktadır. Rüyada kısa mesafeden paraşütle atlamak az miktarda bir zarara işaretken, paraşütle atlayıp yere sağ salim inmek, başınıza gelecek kötülüklerden kurtulacağınıza, yara almadan her türlü zor durumu atlatacağınıza rivayet eder.

Rüyada paraşütle uçmak, çok zor zamanlar yaşayan rüya sahibinin, gittikçe kötü durumlar ile karşılaşacağına, büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, ancak daha sonra sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine, bu yardım sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlarından ve içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına ve çok daha büyük zararlara uğramak üzereyken toparlanacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir