Rüyada Pamuk Görmek

Rüyada pamuk görmek, hak yolundan ayrılmayan ve dini hiç bırakmayan kişi ile tabir edilir. Rüya sahibi hem görünüşte hem de gönülde güzel kişidir, her işine Allah’ın adını zikir ederek başlar ve bu sayede işi kolaylıkla hal olur. Bu kişinin ekmeği helaldir, hak yolunu takip ederek kazancına ulaşır ve imanı tam olduğundan doğru yoldan ayrılmaktan hiç vazgeçmez. Rüyada pamuk görmek, sevaplara, güzel ve doğru davranışlarla, insanlarla iyi geçinmeye, Allah’ın yarattığı her şeyi sevmeye ve saygı duymaya, şükretmekten geri kalmamaya işaret eder. Rüya sahibi yaptığı güzel işler ve ahlaklı davranışları ile herkes tarafından seviliyor demektir.

Rüyada pamuk tarlası görmek, kişinin davranışlarında çekingen kaldığına, bekar biriyse özellikle karşı cinsle arasına sürekli mesafeler koyduğuna ve duygularına gem vurduğu için hayal ettiği şekilde bir ilişki yaşayamadığına ifade edilir. İş konusunda ise yeni bir uzlaşma sürecine girileceğine, ortaklar varsa onlarla daha iyi bir uyum içinde çalışılacağına, eski küskünlüklerin giderilerek geleceğe pozitif bir şekilde bakılacağına alamet eder. Koşulların yenilenmesine ve kişiyi bunaltan istikrarsız durumların son bulacağına da alamettir. Kişinin aşırı duygusal ve zaman zaman alıngan tavırlar içinde olmasından dolayı çevresiyle arasında çatışmalar yaşamak zorunda kalacağına, sabır içinde ve azimle çalışması gerektiğine, şartlar olgunlaşmadan herhangi bir işe girişmemesi gerektiğine dair uyarıda bulunur.

Rüyada pamuk toplamak, dünyada hatalardan dönmeye, günah işlememeye, günahlara tövbeye işaret eder. Rüyada pamuk toplayan kişi gerçek hayatta bir menfaat ve mal elde eder. Bu rüya sıkıntılardan kurtulmaya, maddi anlamda huzurlu olmaya ve para kazanmaya alamettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir