Rüyada Orman Görmek

Rüyada orman görmek, meslek hayatında başarılı olmaya, yükselmeye ve iyi bir ticaret ehli olmaya işaret eder. Rüyada kuşların cıvıldadığı, ağaçların çiçekler açtığı, huzurlu ve dingin bir orman görmek kısmet olarak tabir eder. İnsanın girmediği, ağaçların ve çimenlerin kuruduğu kötü bir orman görmek kişinin sıkıntılı ve zor günler yaşayacağı aynı zamanda da kazancının azalacağı şeklinde tabir eder.
Rüyada orman görmenin tabiri bunlarla sınırlı değildir elbette. Rüyada orman görmek ahali içinde sözü dinlenen, arkası sağlam ve varlıklı birine rivayet eder. Rüya sahibi böyle bir kişi ile kendisine hayırlı gelecek bir girişimde bulunacak demektir. Varlıklı bir kişi rüyasında orman görürse kendisini küçük düşürecek bir şey yapacaktır. Gariban bir kimse rüyasında orman görürse rızkı artacak, geçim sıkıntısından kurtulacaktır.

Rüyada orman yangını görmek, iyiye yorulmaz ve mal varlıklarını kaybetmek, zenginken bir felakete uğrayarak tüm birikimini, malını, mülkünü kaybetmek anlamına gelir. Kişinin çaresiz bir durumda kalacağını, çevresinde destek arasa da bulamayacağını ve yapayalnız hissedeceğini bildirir. Tövbe etmenin gerekliliği üzerine de yorumlanan rüya, kişinin hırslarına ve kibrine kurban gideceğini, kendi hatalarını görmezden gelmesi halinde uzun süreler daha sıkıntı çekmeye devam edeceğini bildirir.

Rüyada ormanlık görmek, rüyayı gören kişinin, çok hayırlı olaylar ve güzel durumlar yaşayacağına, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hiç olmadığı kadar başarılı olacağı bazı işlere gireceğine, bu işlerde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, insanlar arasında çok saygın bir pozisyona yükseleceğine, bu sayede bundan sonra ortaya koyacağı bütün çalışmaların çok hızlı bir şekilde dikkat çekeceğine, rüya sahibinin hayallerine kavuşacağına ve aile hayatı ile ilgili güzel gelişmeler yaşayacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir