Rüyada Oğlunu Görmek

Rüyada oğlunu görmek, rüya sahibi için iyi değildir. Rüya sahibinin tüm düzenini ve hayatını alt üst edecek olayların yaşanacağına, kişinin maddi zarara uğrayacağına, kazancının düşmesi nedeniyle her yere borçlanacağına ve borçların yükünün altında kalacağına rivayet eder. Rüyada oğlunu gören kişi, üzüntü verecek haberler alacak, hiç beklemediği kişilerden yana vefasızlık ve nankörlük görüp yıkılacaktır diye tabir eder. Bu rüya uğursuzluk olarak kabul edilir ve şansın kapanacağına işaret eder.

Rüyada oğlunun evlendiğini görmek, evlilikte aranan saadeti yakalamak ve huzurlu bir hayat sürmek, evladı olanlar için de gönüllerinden geçtiği şekilde çocuklarını büyüteceklerine, onlara hatalarını kolaylaştırmaları için pek çok imkan sağlayacaklarına yorulur. Gerçek hayatta da bekar evladı olanların yakın zamanda hayırlı bir kısmetle dünya evine gireceklerine, kız istemeye veya görücü gelmesine, nişan, söz yapmaya tabir eder.  Her türlü hayırlı habere ve kişiyi mutluluğa boğacak gelişmelere yorulan rüya, olumlu durumlara, iyi komşulara ve yeni dostluklar kurmaya, girilecek her ortamda saygı görüleceğine, kişinin ahlakı ile göz dolduracağı gibi, iyi niyeti ve merhametiyle de gönülleri fethedeceğini rivayet eder. Aile yaşantısının düzgün, düzenli ve sakin gideceğini, ömür boyu mutlu olunacak bir eşe sahip olmayı, her işin kolaylıkla hallolacağını tabir eder.

Rüyada oğlunun öldüğünü görmek, insan için gerçek yaşamda düşüncesi bile ne kadar acı, ağır ve ürkütücü ise rüyada bir o kadar hayırlı, güzel ve makbuldür. Bir kişi rüyasında oğlunun öldüğünü görürse o kimse oğlundan yana hayatı boyunca gülecek ve hayırlı haberler alacak demektir.
Bu rüya bir diğer yandan rüyayı gören kişinin canını sıkan, mutsuz olmasına neden olan ve onun yaptıkları, yapacakları ve söyledikleri ile strese sokan bir kişiden uzaklaşacağına ve rahat edeceğine yorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir