Rüyada Nohut Görmek

Rüyada nohut görmek, şansın dönmesi, rızkın çoğalması, işlerde bereket olması anlamına gelirken aynı zamanda da meşakkat manasına da gelir. Rüya sahibi kazancını çok çalışmak ve çok yorulmak suretiyle kazanacaktır.
Yani rüyasında nohut gören kişinin kolay para kazanma şansı yoktur ama kısmeti açıktır. Fakat bazı rüya tabirleri rüyada nohut görmeyi, hayırsız, rüya sahibine yar olmayacak, boğazından geçmeyecek ya da cebine girmeyecek kazanç şeklinde tabir edilir.

Rüyada nohut yemek, rızkı artan rüya sahibinin bir anda elinin rahatlaması sonucunda huzurlu hale gelmesine ve ruhsal olarak da kendisini iyi hissetmesine rivayettir. Nohut yiyen kişinin evinde düğün dernek hazırlıkları olur veya kızını, oğlunu evlendirir. Hayırlı işlere, evliliklere veya çocuk sahibi olunduğu için yapılan kutlamalara da alamet eden rüya, haneye gelecek kalabalık misafirleri de rivayet eder. Kişinin sevdikleri ile beraber geçireceği kalabalık ve eğlenceli günlere de tabir edilen rüya, her türlü mutluluğun anahtarına sahip olunacağına, maddi rahatlık yaşayan kişinin ailesiyle beraber kalkınacağına ve geçim zorluğu olmadan süreceği rahat hayata işaret eder.

Rüyada nohut yemeği görmek, bereketli bir kazanca sahip olunması ile beraber kişi için son derece hayırlı gelişmelerin olacağına haber veren güzel bir rüyadır. Kısmetlerin taşacağı bir döneme girildiğinin müjdesini veren rüya nişan veya söz gibi bir durumun söz konusu olacağına, yeni bir yuva kurmak için uğraş verileceğine de işarettir. Özellikle bekar kişiler için bereketli bir evlilik yaşamına, çok çocuk sahibi olmaya da yorumlanır. Nohut yemeği evin içindeki huzurun ve bereketin hiçbir zaman eksilmeyeceğini, kişinin her koşulda ailesini rahat ettireceğini, hiçbir özveriden kaçınmayarak, anlayışlı bir eş ve hoşgörülü bir ebeveyn olacağını da tabir eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir