Rüyada Mont Görmek

Rüyada mont görmek, bolluk, bereket ve zenginlik olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin geçim derdinden kurtulmasına ve lüks bir hayata kavuşmasına vesile olacak karlı işler yapma fırsatı elde edeceğine bunun da belki de hayatındaki en büyük şansı olacağına rivayet eder. Sağlıklı, güzel ve mutlu yaşamaya, hayatın hemen her zevkinden de hevesini almaya ve nasiplenmeye işaret eder.

Rüyada mont almak, kişinin bir süreliğine özel hayatı ile ilgili konuşmak istemeyeceğini ve kötü niyetli insanların diline düşmemek, olası dedikoduları engellemek amacıyla hayatını dikkatli yaşayacağını ifade eder. Ailesine ve sevdiklerine hassasiyet gösteren rüya sahibinin herkesin yardımına koşacağını, başkalarının sorumluluklarını da üzerine alacağını ve tüm zorluklarına rağmen hayata şükredeceğini tabir eder. Mont almak aynı zamanda yükselmek ve sağlam adımlar atmak, özellikle iş hususunda rakiplerle baş edebilecek konuma gelmek manasını taşır. Kişinin yüksek hedefleri olduğuna ve amacına giden yolda yanlışa düşmemek, hata yapmamak için ekstra çaba göstereceğinin de altını çizer. Eskimiş mont almak sorunlu bir ihaleye, problemli bir arsa ya da ev tapusuna yorumlandığı gibi, miras meselelerinde aile içindeki farklı görüşlerin ve tartışmalı durumların da müjdecisidir.

Rüyada mont kaybetmek, daha önce muzaffer olunan bir işte yenilgiye uğramak ve aynı zamanda itibar kaybına uğramak manasına gelir. Birden fazla işe girişmek ya da aynı zamanda uzman olunmayan işlerle ilgilenmek suretiyle başarısız olmak, bu alanlarda para kaybına uğramak ve eldeki birikimin bir kısmını kaybetmek anlamındadır. Verdiği sözü tutmakta zorlanan rüya sahibinin sevdiği kimselerin güvenini zedeleyecek bir duruma düşeceğini, bu hatasını telafi etmek istese de şu an için bunun mümkün olmayacağını bildirir. İstemeden düşülen bu kötü durumlar nedeniyle üzüntü yaşanacağını ancak bu sıkıntıların kalıcı olmadığını da işaret eder. Yeni yükler edinileceğini, sorumlulukların eskisine oranla artacağını ve mali külfetin de çoğalacağını tabir eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir