Rüyada Mısır Görmek

Rüyada mısır görmek, rüyayı gören kişinin her zaman en fazlası ile nasiplenen, yoğurduğun kaymağını ve pastanın da en büyük dilimini alan kimse olduğuna rivayet eder ve bunun da herkesi kıskandıracak kadar kısmetli oluşuna borçlu olduğuna tabir eder. Bir verilen işten üç almaya, her zaman karlı işler yapmanın yollarını bulmaya, aklını kullanmak ve çok çalışmak sayesinde de zengin olmaya alamet edilir.

Rüyada mısır unu görmek, kişinin kolay yoldan elde edeceği maldır. Bu rüyayı gören kişi çalışmadan miras yoluyla veya ganimet bularak bir para kazanır. Rüyasında çok miktarda sarı renkli mısır unu gören kişinin eline altın geçer. Mısır genellikle renginden ve tanelerinden dolayı altın anlamına gelmektedir. Mısır unu yapmak, kişinin elindeki parayı değerlendirmesine, bu para üzerinden mal elde etmesine yorumlanır. Mısır ununu eline alan kişinin başına çok talihli bir olay gelir. Mısır unu paketi görmek toplu para anlamındadır.

Rüyada mısır patlatmak, uyumlu beraberliklerin, kalabalık, eğlenceli ortamlarda bulunmanın, duygusallığın artmasının delalettir. Coşkuyla karşılanacak güzel gelişmeler sayesinde kişinin evde huzur bulacağına, neşeyle geçecek bir döneme, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına tabir eder. Kişinin yeteneklerine uygun, kendini fiziki ve ruhsal olarak en iyi şekilde temsil edeceği bir firmada yetkili konuma geleceğini, gayesine ulaşacak olan rüya sahibinin dışa dönük bir hayat yaşayacağını bildirir. İkili ilişkilerde eşler arasında arzulu, tutku dolu anlar yaşanacağını, aşk tazelemeyi, romantizmin doruklarına ulaşmayı da ifade eder. Evliliklerde duyguları saklamadan hareket etmek neticesinde kişiyi sıkan, üzen her türlü problemin kendiliğinden yok olacağını da ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir