Rüyada Meyve Görmek

Rüyada meyve görmek, hayatınızda olumlu değişikliklere sebep olabilir. Meyve görmek genellikle parasal olarak yorumlanmaktadır. Fakir iseniz zengin, zenginseniz daha da zengin olabileceğinize, bekarsanız evliliğe, evliyseniz çocuklara, hastaysanız iyileşmeye, mutsuzsanız mutluluğa delalet eder.
Rüyada gördüğünüz mevsimin bir meyvesi ise elinize çabuk geçecek paraya, bir kısmete, mevsiminin dışında bir meyve görmek ise gördüğünüz meyvenin mevsiminde elinize geçecek paraya rivayet eder. Bazı tabirlerde mevsimi dışında görülen meyvenin mal kaybına, fakirliğe, hastalığa alamet eder. Rüyada ekşi meyve görmek hastalık ve elinizdeki paranın israf olacağı ya da haram mal olarak şekilde yorumlanır.

Rüyada meyve toplamak, zorluk çekmeden geçirilen hayata, zahmetsiz para kazanmaya ve hayatın kolaylaşmasına delalet eder. Rüyada oturduğu yerden meyve topladığını gören kişi refah ve güzel bir hayat geçirir. Maddi açıdan da bu rüyayı görenlerin zengin kimseler olacağına rivayet eder. Mevsimine uygun meyve topladığını görmek hayra işaretken, mevsimsiz şekilde görülen rüya ise kişinin para kaybına uğrayacağına ve başka kimselerin yardımına muhtaç bir hale geleceğine alamet eder. Rüyada toplanılan meyve kadar rızık sahibi olunacak demektir. Etekler dolusu meyve toplamak ise büyük bir mal ya da çok kıymetli bir gayrimenkul alınacağına yorumlanır.

Rüyada meyve suyu görmek, rüya sahibine ecel terleri döktürecek bazı olayların meydana geleceğine fakat kişinin korktuğu gibi kötü şeylerin yaşanmayacağına işaret eder. Kişi, çevresindeki işgüzar kimselerin gazabına uğrayacak ve onların yalan yanlış haberlerine inanarak, kendisini çok kötü hissedeceği durumlara düşecek, sonradan durumun öyle kötü olmadığını öğrenerek içine su serpilecek demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir