Rüyada Mesaj Görmek

Rüyada mesaj görmek, iş hayatında ve aile hayatında meydana gelecek değişikliklere ve yapılacak yeniliklere işaret eder. Yeni ülkeye ya da şehre taşınmaya, yeni bir iş bulmaya ya da çalışılan iş alanını değiştirmeye ve yeni bir eve taşınıp içinde bulunulan sosyal hayattan uzaklaşmaya tabir eder.

Rüyada mesaj atmak, iyi değildir ve rüyayı gören kişinin hayatının karışacağına, işlerinin bozulacağına, üzülmesine neden olacak haberler alacağına ve olaylar yaşayacağına, dualarından hayır görmeyeceğine, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına ve kişiyi hüsrana uğratacak, üzecek, kıracak, yoracak birtakım meselelerin baş göstereceğine rivayet eder. Kötü günler geçirmeye, kötü haberler almaya, mutsuz olmaya ve ağlamaya işaret edilir.

Rüyada mesaj okumak, okunan mesajın içeriği hatırlanıyor ise o şekilde yorumlanmaktadır. Hatırlanmıyorsa bu rüyanın kişi için yeniliklerin müjdecisi olduğunu ve yakın zamanda bir haber alarak sevineceğini, hayatını yeni baştan inşa etmek için gereken cesareti ve olanakları elde edeceğini bildirir. Aile hayatını yakından ilgilendiren gelişmelerin, miras meselelerinin yaşamı tamamen değiştirecek boyutlara geleceğini, sosyal yaşama daha fazla dahil olarak, hareketli ve eğlence dolu bir yaşama dahil olunacağını da bildirir.

Rüyada mesaj yazmak, haksızlığa uğramış kişiler için kendilerini ifade edecek ve düştükleri bu durumdan kurtulmalarına fayda sağlayacak yollar bulacaklarına alamet eder. Bu rüyada mesajın içeriği hatırlanıyorsa şayet yorum ona uygun yapılmalıdır. Sadece mesaj yazdığını görenler için genel olarak düzgün iletişim kurulacağına, herkesle iyi geçinileceğine tabir eder. Yeni bir işe başlamakla da tabir edilen rüya bekar bayanlar için genç erkekler tarafından beğenileceklerini, taliplerinin bol olacağını ve kısmetli zamanlar geçireceklerini ifade eder. İletişim alanında yüksek tahsil yapmak yahut kariyer hedeflerini bu alana taşımak demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir