Rüyada Merdiven Görmek

Rüyada merdiven görmek, ketum olmaya ve meşakkatli bir işi, azimle yerine getirmeye işaret eder. Rüyada ahşap merdiven görülmesi zorluklara, sıkıntılara ve darlığa rivayet eder. Ayrıca merdiven aşamalı olarak, belki zor ama sonunda olumlu neticelenecek olan işler manasına gelir. Ahşap merdivende durmak asi olan kişiyi tatlı dille yola getirmeye, birine akıl vermeye, gözü kara olduğu için, hep belaya yakın olan kişiye de telkinde bulunmaya işaret eder. Rüyada merdiven görmek üzüntüye ve yıkıma neden olacak haberler almaya da yorumlanır. Fakat sıkıntıda olan kişilerin rüyasında merdiven görmeleri çok iyidir, sıkıntılardan, sağlık sorunlarından, parasızlıktan ve darlıktan kurtuluş manasına gelir. Rüyasında kullanılmamış, henüz ilk defa kendisi tarafından kullanılacak olan merdivene tırmanan kişinin istikbali yüksek, şansı açık olacak demektir. Merdivene çıkan kişinin eğer bir rakibi ya da hasmı varsa, rüyası onlara karşı zafer kazanacağı ve onları bertaraf edeceği manasına gelir.

Rüyada merdiven inmek, uğursuzluk ve şanssızlık olarak ifade edilir. Rüya sahibini pişmanlığa itecek hatalar yapacağına ve sonradan da çok üzüleceğine işaret edilir. Bu rüya başarısız ve mutsuz geçecek günlerin habercisi olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin hatalı işler yapıp, yanlış kararlar alması nedeniyle maddi zarara uğrayacağı, bunun da kendisini ruhsal çöküntüye uğratacağı manasına gelir.

Rüyada merdiven çıkmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok iyi ve başarılı projelere ve çalışmalara imza atacağına, bu sayede çok saygın bir kişi olarak yüksek bir mevkiye terfi edeceğine ve insanlar tarafından çok takdir edileceğine işaret eder. Aynı zamanda, iş hayatında yaşanan sıkıntıların en kısa zamanda ortadan kalkacağına rivayet edilir. Rüyada merdiven çıktığını gören kişinin, çok büyük başarılar kazanacağına yorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir