Rüyada Meme Görmek

Rüyada meme görmek, genelde kadın ile tabir edilir. Rüya sahibi erkekse, bu kişinin karısına ya da kızına rivayet eder. Rüyada bir kişinin memesinde süt olduğunu görmesi onun metanetine ve soğukkanlılığına delalet ederken aynı zamanda bir kız çocuğu sahibi olacağı anlamına da gelmektedir. Kişinin memelerinden süt geldiğini görmek çok hayırlıdır ve bolluğa, berekete, hayırlı olacak nikaha rivayet eder. Yaşlı bir kadın eğer rüyasında memelerinden süt geldiğini görürse ömrünün artık tamam olduğuna işaret eder. Kişinin rüyasında memesinin uçlarının kesilmiş olduğunu görmesi ya varlığını kaybedip kıtlık çekeceği ya da evlatlarından kız olanının öleceği anlamına gelir. Rüyada memelerin şekilsiz olduğunu görmek doğru yoldan ayrılıp, hata işlemeye ve Allah katında günahkar olmaya alamet eder.

Rüyada meme emmek, bağımsızlığını koruyamamak ve başkalarından yardım alarak yaşamak anlamına gelmektedir. Kişinin sevgiye duyduğu açlık nedeniyle çevresine karşı aşırı ilgi gösterdiğine ve zaman zaman bunaltıcı bir tavır sergilediğine de yorulur. Anneye ve babaya olan düşkünlüğü, iyi bir evlat olmak için çaba harcandığını, vefalı bir kimse olunduğunu da bildirir. Meme emdiğini gören kişi gençse, ailesinden önemli maddi yardımlar alır ve kendi işini kurmak için bu destekten yararlanır. Yetişkin bir erkeğin meme emdiğini görmesi kız bebek haberi anlamına gelir. Hamile bir bayanın bu rüyayı görmesi ise son derece hayırlıdır ve kendisine bağlı, saygılı, merhametli ve geleceği parlak bir evlada sahip olacağını, çocuğunun sağlık konusunda hiçbir sıkıntısı olmayacağını işaret eder.

Rüyada memeden süt akması, rüya sahibine ulaşacak hayır, bereket ve nimetlerdir. Rüyasında kendi memesinden süt aktığını gören kimse uzun süredir beklediği güzel bir havadis alır. Özellikle maddi açıdan çok yüksek bir nimete kavuşacağınıza, bazen de bekarlar için hayırlı bir kısmete rivayet etmektedir. Bir erkeğin memesinden süt aktığını görmesi ise bazı zorluklarla karşılaşacağına veya özellikle maddi anlamda yaşayacağı kayıplara işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir