Rüyada Masa Görmek

Rüyada masa görmek, iş ile ilgili olan evraklara ve meselelere delalet eder. Rüyada masa gören kişi işinde çok özverili ve fedakâr kimse olarak tanımlanır. Hatta öyle ki rüya sahibinin tam bir iş kolik olduğu yorumu yapılır. Rüyada masa gören kişi, işine âşıktır, rüya sahibinin kariyer edinme isteği onun için önceliklidir ve her şeyin başında gelir.
Rüyada masa görmek sadece iş hayatı ile sınırlı değildir aynı zamanda hane içi ile de tabir edilir. Üzerinde içi yemek dolu tabaklar olması rüya sahibinin evinde hiçbir zaman geçim sıkıntısı yaşanmayacağına ve nimetin eksik olmayacağına delalet eder. Fakat rüyada masanın üzerinde içi boş tencereler ya da tabaklar görmek nimetin ve rızkın kesilip, hane içinde darlık olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada masa silmek, yapılan bir işin hakkını vermek demektir. Rüya sahibine teslim edilen bir emanet olacağına, birine kefil olmaya da yorumlanır. Masa sildiğini gören kişi bekar bir bayansa, evlilik çağı gelmiş demektir. Bekar bir erkek için yeteneğini ortaya koyacağı bir meslek sahibi olacağını, emek gücüyle ve alın teriyle, helal lokma yiyerek yaşayacağını, genç yaşında para biriktirip daha iyi hayat koşullarına erişeceğini de tabir eder. Masa silmek geçmişten gelen bir sıkıntının yok edilmesi, çözülmesi manasına da gelir. Borçları olanlar için nihayet rahata kavuşacaklarını, küçük bir iş yeri açanların zamanla daha büyük bir şirkete sahip olacaklarını, temelden başlanan bir işte yönetici konumuna kadar yükselerek hayal edilen mevkiye ulaşılacağını da tabir eder.

Rüyada masa taşımak, rüya sahibinin işini ve evini değiştirmek istediğine işaret eder. Rüya sahibi işverense yeni bir ofise taşınmak istiyordur, işçiyse işini değiştirmek istiyordur. Oturduğu evden de başka bir eve çıkmak istiyor demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir