Rüyada Market Görmek

Rüyada market görmek, rüya sahibi için keyif, neşe ve mutluluk içinde geçecek olan bir hayata delalet eder. Rüya sahibi hem zenginlik hem de rahatlık içinde yaşayacak, yazın dünyaca ünlü sahillerde, kışın dünyaca ünlü Alplerin olduğu ülkelerde keyif çatacak demektir. Rüyasında market gören kişinin hayatı hiçbir zaman durağan ya da sakin geçmez çünkü rüya sahibi hiper aktif olduğu için yerinde duramayan, kıpır kıpır kişi olarak tasvir edilir. Rüyada market gören kişinin renkli, eğlenceli ve mutlu bir hayatı olacaktır. Kişinin cebinden parası, kalbinden de sevgisi, neşesi ve huzuru eksik olmayacak, keyif içinde bir yaşam geçirecektir.

Rüyada markete gitmek, belli bir program dahilinde hareket edilerek başarıya erişileceğini bildirir ancak bu süreç içinde kişinin zihnini bulanıklaştıracak bazı konuşmalar ve olayların gelişeceğini, buna önlem olarak kişinin prensiplerinden asla ödün vermemesi gerektiğini de öğütler. Pek çok uğraş içinde olan rüya sahibinin, aile içinden birinin evlilik hazırlıklarına yardım etmek için kolları sıvayacağını ve maddi olarak yardımlarda bulunacağını bildirir. Rızkın arttığına da işaret eden rüya, maddi anlamda herhangi bir zorluk yaşanmadan tamamen huzur içinde geçirilecek bir hayata sahip olunduğuna da yorumlanır. Markete gittiğini gören kişi çok hareketli günler geçirir ve yüzünden neşe eksik olmaz. İyi haberlerin alındığı bu dönemde aynı zamanda ruhsal ve maddi anlamda rahat olunacağını, hediye geleceğini, beklenmedik güzel sürprizlerle karşılaşarak mutlu olunacağını da tabir eder.

Rüyada marketten alışveriş yapmak, marketten neler alındığı hatırlanıyorsa o sembollere göre yorumlanmalıdır. Kişi alışveriş yaptığını görüyor ama neler aldığını hatırlamıyorsa bu durumda, telaş dolu günler geçireceği anlamına gelir. Bu telaş düğün veya nişan hazırlığı olabileceği gibi, oğlu olanların sünnet düğünü için hazırlıklar yapacaklarını da müjdeler. Kişiyi tatlı bir telaşa düşürecek iyi gelişmelerin işareti olan rüya bir yandan da kişinin uzunca bir süre yoğun iş yaşantısı yüzünden çok fazla zaman bulamayacağını ve kendisine vakit ayıramayacağını, bu durumdan da şikayet etmeyeceğini delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir