Rüyada Mantı Yapmak

Rüyada mantı yapmak, başınıza gelecek ufak ve üzücü hadisler anlamına gelmektedir. Evinde çokça mantı yapan kişiye bazı belalar isabet eder. Bazen de bu rüya çocuğunuzdan dolayı başınıza gelecek bir sıkıntıdır. Rüyasında mantı yapan kişi bazen de berekete ve birçok nimete kavuşur. Özelikle mantıyı yapıp dağıtmak çok hayırlıdır. Bazı âlimlere göre bu rüya toplumsal dayanışmaya, çevrenizde bulunan kişilere yardım etmenize ve onların hayır dualarını almanıza, mutlu ve huzur içinde geçecek bir ömre işarettir. Rüyada toplulukla mantı yapan kişi, hayırlı bir mecliste bulunur ve bu meclisteki iyi kimselerin feyzinden yararlanır. Mantı yapıp satmak ise, ticaret hayatına, atılacağınız yeni işlere, bazı girişimlerde bulunmaya ve yatırımlarınızdan kazanç elde etmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada mantı yemek, hastalıklardan şifa bulmaktır. Mantı küçük ve tane tane olduğundan muhtelif sıkıntılarınızın azar azar yok olacağına, yavaş yavaş huzura ve mutluluğa kavuşacağınıza işarettir. Rüyasında kaşıkla mantı yiyen kişi, sıhhat bulur, istediği terfiyi alır ve afiyette bulunur. Mantı yemek bazen de iş hayatında meydana gelecek aksaklıklar sonucu kişinin sıkılmasına ve üzülmesine işarettir. Böyle bir rüya gören kişi, hiç ummadığı kişilerden göreceği kötülükler sonucunda oldukça büyük bir üzüntü yaşar.

Rüyada mantı açmak, ne kadar açılmışsa o kadar ferahlığa ve rahatlığa yorumlanır. İncecik mantı hamuru açan kişi, zorluktan sonra kolaylığa ulaşır veya meşakkatle büyük kazançlar elde eder. Bu rüya aynı zamanda helal kazanç, geçimini hayırlı yollardan kazanma anlamlarına da gelmektedir. Mantı hamuru açıp onu kesen, ortak bir işe girer; fakat bu işte bütün sorumluluk rüya sahibine aittir. Böyle bir rüya büyük bir firmaya veya fabrikaya da işarettir. Rüyada sahibi bu şekilde büyük bir şirkette işe başlar veya burada çalışan bir kişiden yardım görür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir