Rüyada Makarna Görmek

Rüyada makarna görmek, pek çok şekillerde tabir edilir. Aşk hayatındaki arayışlar ve değişiklikler olarak yorumlanırken bir yandan da küçük ve önemsiz bir hastalık atlatılacağı şeklinde tabir edilir. Rüyasında makarna gören kişinin rüyası onun, dünya nimetlerine olan bağlılığını ve onlardan faydalanma hevesini işaret eder.
Rüyasında makarna gören kişi ölmeden, her türlü lezzeti tatmak, her şeyin keyfine varmak ister. Bu kişi rahatına düşkün, yemesini seven, eğlenmeye bayılan yani kısacası hayatı ve yaşamayı çok seven kişidir. Ayrıca her çiçeğe konup, her çiçekten ayrı ayrı bal almaya da bir hayli meraklıdır. Rüyada makarna gören kişi işinde oldukça başarılı ve çalışkandır, rüya sahibi girdiği her ihaleyi kazanır, kafasına koyduğu her işi alır. Rüyada eve gelen misafire makarna ikram etmek o kişinin borcunu ödemeye ya da o kişiye zor bir zamanında yardım etmek için borç vermeye delalet eder.

Rüyada makarna yemek, işlerdeki bereketin artması anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin özellikle de meslek hayatında kendisini çok memnun edecek sürpriz gelişmelerin yaşanacağına ve rüya sahibinin zamanında ektiklerinin meyvelerini şimdi rahatlıkla ve bolca toplayacağına tabir edilir. Rüyada makarna yemek rüya sahibi kişinin ticarete atılmaya, kendi işinin başına geçmeye, kısa süre içinde de işleri büyütmeye imkân verecek şekilde kar sahibi olmaya alamet eder.

Rüyada yoğurtlu makarna yemek, rüya sahibinin kolaylıkla elde edeceği rızık olarak kabul edilir. Kişi, omuzlarındaki maddi yükten kurtulacak, borçlarını rahatça ödeme fırsatı elde edecek ve bundan sonra değil geçim sıkıntısı çekmesine, birikim dahi yapabilecektir diye yorumlanır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir