Rüyada Kutup Görmek

Rüyada kutup görmek, çok zor, çetin hayat koşulları altında yaşamaya rağmen yine de ayakta durmaya ve her koşulda gururunu korumaya alamet eder. Güçlü kişiliği ile her sıkıntının üstesinden en iyi şekilde gelecek olan rüya sahibinin azminin, hırsının ve çalışkanlığının yöneticileri, amirleri tarafından takdir edileceğini, ödüllendirme veya maaş zammı gibi müjdeli bir haber alacağını tabir eder. Zihinsel dayanıklılık manasına da gelen rüya, stresli günleri çok daha sağlıklı şekilde atlatacak olmanın, maneviyatın güçleneceği bir dönemden geçmenin ifadesidir. Kutup görmek aynı zamanda sabrın sınanacağı anlamını taşır. Ani fikirlerin ifadesi olduğu gibi, kişinin bazı yenilikçi hareketlerde bulunacağını, özellikle mevcut düzenini değiştirerek kendi ideallerinin peşinden gitmeye karar vereceğini bildirir. Genç kişilerin istedikleri mesleği yapabilmek için yeniden öğrenim görmeleri veya okudukları bölümün dışında başka bir bölüme geçiş yapmaları manasına da gelir.

Rüyada kutup ayısı görmek, rüya sahibinin şöhrete sahip olacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi kişi, yaptığı işlerden ve gösterdiği başarıdan ötürü şana kavuşacaktır. Rüyada görülen kutup ayısının bir başka tabiri ise rüya sahibinin çevresinde bulunan ahmak düşmanlardır. Bu durum rüya sahibi için tehlike arz etmektedir. Çünkü rüya sahibinin sahip olduğu akıldan yoksun düşmanların ne yapacağının ve nasıl hareket edeceğinin kestirilmesi zordur.

Rüyada kutup ayısı öldürmek, en az kişi kadar güçlü, rüya sahibi kadar zorlu bir rakibi alt etmek demektir ve iş hayatında bu hamle ile bir adım öne geçecek olmaya yorumlanır. Ticaret yapan veya özel sektörde kendi işini yürüten kimselerin kendi alanlarında isimlerini herkese duyurmak için planlar yapacaklarına ve stratejik şekilde davranarak başarıyı elde edeceklerine alamettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir