Rüyada Kurt Görmek

Rüyada kurt görmek, çoğu zaman hayra ve iyiliğe yorulmaktadır. Kurt gücü ve asaleti temsil eder. Aynı zamanda cesaretinde bir göstergesidir. Rüyada kurt görmek hakkında yapılan açıklamaların tek yönlü olması mümkün değildir. Bunun için rüyanın içeriği de çok önemlidir. Genel olarak rüyada görülen kurt gücü simgeler. Etrafınıza karşı sağlamış olduğunuz itibarın bir göstergesidir. Aynı zamanda rüyada görülen kurt cesaretinde bir yansıması olarak ifade edilebilir.
Bu bazı yorumcular tarafından iyi bir şekilde yorumlanmaz. Kaybedilen bir mala, bazı zamanlarda yakınlarımız tarafından uğrayacağımız bir hainliğe ve düşmanlığa karşı da çeşitli çağrışımların yapıldığını söylemek mümkündür. Genel olarak bir rüya profili çıkarıldığı zaman rüya sahibinin cesur etrafında belirli bir itibar gören güçlü ve tuttuğunu koparan bir kişi olduğunu buna göre rüyasında gördüğü kurt düşünüldüğü zaman hayırlı işlere vakıf olacağı rahatlıkla ifade edilebilir.

Rüyada kurt öldürmek, kişiye güç veren ve her yaptığının arkasında olan birine karşı yapılacak yanlış bir hareket sonucunda bu desteği tamamen kaybedecek olan rüya sahibinin pişmanlığına alamettir. İtibara gelecek bir zarara, özellikle kişinin kendi hayatına istemeden de olsa zarar vermesine, yaptığı yanlışlar nedeni ile işinde elde ettiği başarıya gölge düşüreceğine, saygınlığını kaybetmeye ve aile içinde de kişiye gelecek olan sert ve katı eleştirilere işaret eder. Aşırı hırs nedeni ile kişinin hedeflediği kariyere ulaşmak konusunda başarısız olacağını, para gelen kaynakları tüketerek maddi sıkıntıya düşmeyi de işaret eder.

Rüyada kurt saldırması, iş konularında riske girileceğini ve güven duyulmayan insanlarla ortaklık kurarak tedirginlik yaşanacağını ifade eder. Rüya sahibinin cesaretle atıldığı durumlarda bile içten içe kendini rahatsız hissedeceğini, bu dönemde yapacağı yatırımların veya atacağı adımların sağlıklı olmayacağını da işaret eder. Kurt saldırması güçlenen bir düşmanı veya eskiden dost olunan ancak araya soğukluk giren, bazı sıkıntılar yaşandığı için eskisi gibi sohbet edilmeyen bir tanıdığın, arkadaşın işlerini yoluna koyarak kişiye rakip olacağını, bu kimseyle iş yapmak zorunda kalan rüya sahibinin kendisini rahatsız hissedeceğini delalet eder. Beklenmedik bazı sürprizlerin yaşanacağını bildiren rüya, kişinin ummadığı insanlardan göreceği tutum ve davranışlar neticesinde hayatı ile ilgili yeni kararlar alacağını, iş çevresindeki bazı kişilere karşı mesafe koyacağını tabir eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir