Rüyada Kurşun Görmek

Rüyada kurşun görmek, tezat olan şeylerin bir arada olmasına delalet eder. Yani hem iyi haber hem kötü haber hem hayırlı olacak iş hem şer getirecek iş, hem sağlık hem hastalık gibi anlamlara gelmektedir. Rüyada kurşun gören kişi işinde yükselir ve çok zengin olur, rütbesi de aynı oranda artar.
Rüya sahibinin kendine olan güveni tamdır ve Allah’ın izniyle de her işin, her güçlüğün üstesinden gelebileceği tabir edilir. Bu kişi aynı zamanda da çok çalışkandır, erken kalkan yol alır felsefesi ile herkesten önce işe koyulur, herkesten geç bırakır. Rüyada kurşun görmek aynı zamanda da kazanç ve iş kaybetmeye, rakibe ve düşmana yenilmeye delalet eder. Rüya sahibi kendisi için büyük bir sermaye elde edeceğini düşündüğü işi kaybedecek ve büyük bir üzüntü yaşayacak demektir. Rüyasında kurşun gören kişinin çevresindekiler kendisine sağ gösterip, sol vurarak yenilmesini sağlayabilirler.

Rüyada kurşun yarası görmek, ani bir haberle tez canlı şekilde hareket etmek ve heyecanlanmak demektir. Kişiyi telaşa düşürecek gelişmelere haber verse de bu gelişmeler kötü olarak nitelendirilemez. Rüyanın diğer unsurları ile ele alınarak yorumlamak daha iyi netice verir. Kurşun yarası geçmişle de alakalıdır ki özellikle kişinin geçmişinde kendisine ağır sözler eden veya kalbini kıran biri ya da birilerinin varlığına dikkat çeker. Bu kimselere karşı hala gönül kırgınlığı yaşayan rüya sahibinin zaman zaman kederlendiğini ve bu üzüntüyü üzerinden atmakta zorlandığını bildirir. Kurşun yarası hem söz yarası hem de beklenmedik kişilerden gelen yanlış davranışlar anlamına da gelir ve genellikle yakın çevredeki kimselerin yaşattıkları hayal kırıklığı neticesinde kişide oluşan üzüntünün habercisidir. Kurşun yarası başka birinde ise o durumda o kişinin bir derdine deva bulmak için uğraşılacağına veya kişiden yardım isteneceğine yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir