Rüyada Kurabiye Görmek

Rüyada kurabiye görmek, rüya sahibi için mutluluk anlamına gelir. Aynı zamanda tatlı dilli, güler yüzlü ve anlayışlı bir kişi ile tabir edilir. Rüyasında kurabiye gören kişinin her işi tatlılık ve huzur içinde hal olur. Hiçbir işi sarpa sarmaz ya da ters gitmez. Kısmetleri yerinde, şansı da açık olur. Rüyada kurabiye görmek aynı zamanda kazanç elde etmek anlamına gelir. Rüya sahibi iş sahibi ise işleri açılır ve ofisini büyütür, bir iş yerinde memur ya da personelse başarıları dolayısıyla terfi alır ve maaşı artar, eğer işsizse de iş sahibi olur ve yokluk içinde geçirdiği, sıkıcı ve üzüntülü günlerinden kurtulur.

Rüyada kurabiye yapmak, birine karşılıksız yardımda bulunmak, borcu olan bir dosta para teklif ederek onu mutlu etmek demektir. Kişinin manevi tatmine olan inancı nedeniyle her zaman çevresindeki zor durumlarda olaylara müdahil olacağını, veren elin alan elden daha yüce olduğunu düşünerek hareket ettiğini ve hiçbir zaman dara düşmeyeceğini bildirir. Düşkünlere el uzatan biri olarak her zaman iyi anılan rüya sahibinin de zor zamanlarında çevresinde çok sayıda insanın olması neticesinde duygu dolu anlar yaşayacağını, ailesi de dahil olmak üzere sevdiklerinden kötü haberler almadan, sağlıkla dolu bir hayatın tadını çıkaracağını bildirir.

Rüyada kurabiye yapmak, iş hayatında çok hayırlı ve güzel işlere imza atan rüya sahibinin, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına, borçlarını ödeyeceğine ve mal mülk sahibi olacağına alamet eder. Rüyayı gören kişinin, aile hayatında çok büyük sevinçler yaşayacağına, çok hayırlı haberler alacağına ve bir ömür boyu mutlu yaşayacağına yorumlanır. İş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir