Rüyada Küçüklüğünü Görmek

Rüyada küçüklüğünü görmek, aile hayatındaki ve iş hayatındaki sıkıntılar yüzünden çok zor günler geçiren, birçok sorunla yüz yüze gelen rüya sahibinin, içine düştüğü üzüntü dolu günlerden kendisini kurtarmaya, üzerinde bulunan sorumlulukları bir tarafa bırakmaya, uzun zamandan beri içini karartan kötü durumlardan başını kurtarmaya çalıştığına ve tüm bu durumlardan ötürü hiçbir sorununun ve sorumluluğunun olmadığı geçmişini çok özlediğine rivayet eder.

Rüyada küçük çocuk görmek, İslami olarak kişinin dünya hayatının çok neşeli ve sağlıklı geçeceğine, yüzünden gülücüklerin, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına alamet eder. Rüyasında bir kadının kucağında küçük çocuk gören müjdeli bir haberle sevinir. Kişi kendi kucağında küçük bir çocuk tuttuğunu görürse ailesine ve çevresine karşı daha merhametli biri olur ve davranışlarının karşılığını da çok güzel bir şekilde alır. Başka birinin çocuğunu görmek, kişinin yetim ya da kimsesiz kalmış bir çocuğa ebeveynlik yapacağını, maddi ve manevi anlamda onu koruyup gözeteceğini bildirir. Yürümeye yeni başlamış bir çocuk görmek ise kişinin yepyeni bir işe atılmak için heves ettiğini ve hayallerin gerçekleştirmek için küçük fırsatlar elde edeceğini gösterir.

Rüyada küçük bebek görmek, genellikle hep iyi yorulmaktır. Eğer bu bebek erkekse, yakında alınacak müjdeli bir haberdir. Bu rüyayı gören kendisini çok mutlu edecek ve sıkıntılarına son verecek havadisleri yaşar veya duyar. Kız bebek ise her anlamda bolluktur. Bu rüya ile geçim kolaylaşır, bereket artar, rızık çoğalır, rüya sahibinin eline her yerden tahmininden de fazla para ve mal geçer. Küçük bebek rüyası, kişinin talihinin döndüğüne ve oldukça güzel bir ömür geçireceğine işarettir. Eğer rüyada görülen küçük bebek konuşuyorsa, rüya sahibi yakında beklemediği bir haber alır. Bu haber sonucunda ya üzülür ya da sevinir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir