Rüyada Krem Görmek

Rüyada krem görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşadığı sinir, stres ve üzüntüden, aile hayatında çok zor zamanlar yaşamasından ve beslenmesine ve sağlığına dikkat etmemesinden ötürü yavaş yavaş hasta olacağına, çok uzun bir dönem bu rahatsızlıkla boğuşacağına, birçok doktora gitmesine, çare aramasına rağmen bir türlü çare bulamayacağına ve üzüntüden ötürü daha da kötü duruma düşeceğine delalet eder.

Rüyada Krem Sürmek
Rüyada krem sürmek, yaşayacağınız zor anlarda sevdiklerinizden yardım göreceğinize, onları desteğini alacağınıza ya da rüyayı gören kişinin insanlara faydalı olacağına, onların müşküllerini çözüp rahatlamalarına olanak sağlayacağına yorulabilir. Rüyasında yüzüne ve ellerine krem süren kişi iyi huyu ve sevecenliği ile tüm insanların takdirini ve sevgisini kazanır. Bazen de bu rüya, sır saklamaya, insanların dertlerini dinleyen ve onlara yardım eden kişilere yorulur. Kremi başkasına sürüyorsanız, bu rüya sürdüğünüz kişiden elinize geçecek paradır.

Rüyada Krem Rengi Görmek
Rüyada krem rengi görmek, çok romantik ve duygusal bir döneme girileceğini haber verir. Kişinin olaylara karşı mantıksal çerçevede değil, duygusal olarak bakacağını ve alacağı kararlar üzerinde de hislerinin çok kuvvetli bir etkisi olacağını bildiren rüya özellikle bekar kimseler için evlilik kararı almanın işareti olarak görülür. Evli kimseler için sakin ve huzurlu bir aile hayatı anlamına gelir. Hasta olanlar için krem rengi, hastalığın etkisini yavaş yavaş yitirmeye başlayacağını ve kişinin normal, günlük hayatına daha kolay bir şekilde dönüş yapacağını, bir süre sonra da hastalıktan tamamen kurtularak sağlığına yeniden kavuşacağına alamet eder. Krem rengi iş hayatında durgunluk olarak yorumlanır ve gelir konusunda bir süreliğine artış olmayacağının, kişinin ekonomik olarak kendisine çeki düzen vermesi gerekliliğinin de altını çizer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir