Rüyada Kör Görmek

Rüyada kör görmek, uğursuzluk, şansızlık ve kısmetsizlik anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşayacağı sorunlara işaret eder. Kötü kişilere ve bu kişilerle karşılaşıp, talihsiz şeyler yaşamaya tabir edilir.
Rüyada kör görmek, iyi şekilde devam eden hayatın karışmasına, ağız tadının bozulmasına, can sıkıcı ve moral bozucu sözler işitilmesine ve üzüntüye neden olacak haberler alınmasına işaret eder. Rüyada kör görmek, rüya sahibinin çevresinde bulunan ve melanet peşinde olan kişiler nedeni ile başının ağrıması şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kör Olmak
Rüyada kör olmak, rüya sahibinin adaletli davranamadığı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi, olaylara tarafsız yaklaşamadığı için karşısındakilere haksızlık yapıp, onları kırıp, incitecek ve ileri giderse de yaptığı haksızlığın bedelini onları sonsuza kadar kaybetmekle ödeyecek demektir. Rüyada kör olmak, bilip susmaya, görüp saklamaya ve duyup inkâr etmeye işaret eder. Bazı rüya tabirlerine göre rüyada kör olmak hayırlara işaret eder. Rüya sahibine baba malından ya da ortak bir maldan büyük bir pay düşmesine tabir edilir. Rüya sahibi ömrünün sonuna kadar çalışmasına gerek kalmadan, rahatlıkla geçinebileceği kadar varlık elde edecektir.

Rüyada Kör Birini Görmek
Rüyada kör birini görmek, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bu rüya bazen kişinin fakirliğe düşmesine, zenginliğini kaybetmesine ve perişan bir durumda bulunmasına; bazen de dinde eksikliğe, malda azalmaya, itikadını kaybetmeye ve maneviyatın bozulmasına yorumlanır. Rüyada kör birisinin elinden tutup ona yardım etmek, gören kişinin merhametli ve gönlü bol bir kimse olmasına delalettir. Rüyasında kör birisi ile oturan bir fakirle birlikte vakit geçirir veya dinen sapmış bir kişi ile muhabbet eder. Bu rüya size faydası olmayan kişilerle birlikte olacağınıza ve onların kötülüklerine maruz kalacağınıza işaret etmektedir. Rüyada kör birinden para almak veya istemek, fakirleşmeye veya haram bir mal edinmeye işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir