Rüyada Köpek Görmek

Rüyada köpek görmek, kötü bir hasım, gözü tok bir erkek, güzel olmayan bir hizmetçi ve bilgisiz bir erkek. Rüyada köpek görmek, köpeği ne şekilde gördüğünüze göre anlamı değişen bir tabire sahiptir. Arzularına ve zevklerine düşkün bir kişiyi temsil edebileceği gibi düşman da olsa aynı zamanda şefkatli ve merhametli bir kimseyi de temsil edebilmektedir. Dişi köpek ise daha çok kötü karakterli bir kadına işaret eder. Bu tarz bir kadın başınıza bela açacaktır. Ancak genel olarak, yakın çevrenizdeki dostlarınıza ve düşmanlarınıza işaret eder. Rüyanızda köpeğe olan üstünlüğünüz veya galibiyetiniz düşmanlarınızla veya rakiplerinizle olan güç savaşının sonucunu gösterdiği gibi aynı zamanda gördüğünüz köpeğin cinsi de dost veya düşmanlarınız hatta sizin kendi karakteriniz hakkında fikirler verebilir.

Rüyada Köpek Isırdığını Görmek
Rüyada köpek ısırdığını görmek, gerçek hayatınızda endişe duyduğunuz bazı konularda sıkıntı yaşayacağınıza ve düşman olarak gördüğünüz kişilerin size kötülük yapacağına işarettir. Rüyada görülen köpek çoğu alime göre genellikle düşmana ve yaşanılacak tehlikelere delalet eder. Bu nedenle rüyasında köpeğin kendisini ısırdığını gören kişi, bazı tehlikelerle yüz yüze gelir; fakat bu tehlikelerin hepsinden kurtulur. Köpeğin ısırdığını ve ısırdığı yerden kan aktığını görmek ise rüyanın bozulması anlamına gelmektedir. Çünkü akan kan rüyanın tabirini engeller. Köpeğin bacağınızı ısırması istediğiniz yolculuğa çıkamayacağınıza, elinizi ısırması haram mal elde etmeye, kafanızdan ısırması tehlikeli fikirler üretmeye işaret eder.

Rüyada Köpek Sevmek
Rüyada köpek sevmek, rüyayı gören kişinin, günlük hayatında çok sevilen ve eş, dost ve akrabaları tarafından el üstünde tutulup her zaman takdir edilen bir insan olduğuna delalet edilir. Ayrıca, iş hayatındaki ve aile hayatındaki insanlar tarafından çok sevilip sayıldığına ve akranları arasında davranışları ve yetenekleri konusunda örnek gösterildiğine tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir