Rüyada Kıl Görmek

Rüyada kıl görmek, sağlıklı ve huzurlu yaşamaya, zenginliğe işaret ederken aynı zamanda gıybet, sorun, sıkıntı, zorluk, can sıkıntısı ve huzursuzluk anlamına da gelmektedir. Bir kişinin rüyasında çok fazla kıllanmış olduğunu görmesi maddi zorluğa düşmesine ve bundan dolayı zor günler geçireceğine delalet eder.
Bir kişinin rüyasında vücudunda makul oranda kıl görmesi kazanacağı bir miktar para olarak tabir edilir. Bir kimsenin rüyasında kıllarla yıkandığını görmesi o kişinin müsrif olduğuna işaret ederken maddi yükümlülüklerinden kısa sürede kurtularak rahatlayacağına delalet eder. Rüyada kıl yemek hile ve fitne ile elde edilen kazanca ve mala işaret eder. Evli bir kadının rüyasında kıl yediğini görmesi gebe kalacağı ve bir evlat sahibi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kıl Kesmek
Rüyada kıl kesmek, sünnet ehli bir kimseyle karşılaşmak ve bu kimseden alınacak önerileri hayatına entegre etmek, yapılan hatalar üzerine düşünerek geçmişi temize çekmek, gelecekte daha ahlaklı, dürüst bir kul olarak yaşamak için çaba göstermek manasındadır. Kişinin inancına dört elle sarıldığını ve inanmışlığı konusunda hiç şüphe kalmadığını, çevresine güven yayan biri olarak her zaman saygı göreceğini ifade eder. Şüphelerden, aklı karıştıran olaylardan uzaklaşmak ve namuslu bir hayat sürmek demek olduğu gibi, iyi niyetli kimselerle karşılaşmak, her zaman iyi niyetle davranmak anlamına da gelir. Kıl kestiğini gören kimseler rızıklarına her zaman şükrederler ve hiçbir zaman Allah’a duydukları sevgide eksiklik olmaz.

Rüyada Kıl Dönmesi Görmek
Rüyada kıl dönmesi görmek, elde edilen bir başarının tersine döneceğine, çok sevindirici bir haber alan rüya sahibinin sonrasında hayal kırıklığına uğrayacağına veya gelen yanlış bir haberle sevinip sonradan üzüntü duyulacağına alamet eder. Önce maddi getirisi çok iyi olan bir girişimin, geçici sevinçler yaratacağını ve sonrasında ise tam aksi yönde bir seyir göstereceğine yorumlanır. Zor günlerin habercisi olan kıl dönmesi, kişinin sağlığını ihmal etmesi yüzünden yaşayacağı pek çok rahatsızlığa da tabir edilir. Sıkıntılarla geçecek olan bir döneme alamet olduğu gibi, huzur bozan kişilerle olan kavga ve tartışmaların da uzayarak tatsız bir hale geleceğini delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir