Rüyada Kek Görmek

Rüyada kek görmek, rüya sahibi için moral bulmasına vesile olacak haberler almasına ya da olaylar yaşamasına delalet eder. Rüyasında kek gören kişi uzun zamandan beri içinde bulunduğu manevi yıkımın ve moral çöküklüğünün esiri olmaktan kurtulacak, neşesizliği nedeni ile sönen gözünün ışığı yeniden parlayacaktır.
Rüyada kek gören kişi büyük de bir kısmetin üstüne oturacaktır diye tabir edilir. Bu kişi büyük bir servetin ya da ortaklığın varisi olacak veya baba, dede, ata gibi aile büyüklerinin mal varlığının sahibi tayin edilecektir. Bir diğer yandan da bekar kişiler için ferah ve mutlu gönül işleri şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kek Yapmak
Rüyada kek yapmak, pamuk kadar yumuşak kalpli ve yumuşak mizaçlı bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Bu kişi, rüya sahibinin kendisi değil çevresindeki bir kişidir. Bu anlayışlı, sakin, iyimser ve olgun kişinin varlığı rüya sahibine çok şey katacak demektir. Bu kişi, rüya sahibi sinirlendiği zaman onu yatıştırıp yanlış kararlar almasına ya da yanlış sözler söylemesine engel olacak, stresli ve üzgün zamanlarında kendisini teselli edecek ve iyileştirecektir. Rüya sahibine çok iyi gelecek bir kişinin varlığı ile tabir edilir.

Rüyada Kek Yemek
Rüyada kek yemek, rüyayı gören kişinin, yapacağı çalışmalar ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine ve istediği her şeye kavuşacağına rivayet eder. Rüyada kek yemek aynı zamanda, iş hayatında gerçekleştireceği atılımlar sayesinde hayatı boyunca hiç görmediği kadar çok paraya sahip olacağına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir