Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek, rüya sahibinin çocuk sahibi olacağınıza, eğer kadın iseniz eşinizden dolayı biraz sıkıntı çekeceğinize, etrafınızda düşmanlar olabileceğine işaret etmektedir. Rüyada kedi görmek, son derece saygısı olmayan ve çevresindeki insanları kurnazca kandıran, samimiyetsiz ve iki yüzlü bir erkeğe yorulur. Bir diğer rüya tabirine göre rüyada kedi görmek anne iseniz, çocuğunuza karşı gereğinden fazla zorlayıcı davranıyor ve onun eğitimini çocuğunuzu sıkacak bir şekilde vermeye çalışıyorsunuz demektir. Rüyada kedi görmek çağdaş ulemaya göre rüyada kedi görmek riyakar insanlarla karşılaşacağınıza veya bir konu hususunda ümitsizliğe düşeceğinize yorulur.

Rüyada Kedi Sevmek
Rüyada kedi sevmek, tabir yerindeyse koynunda yılan beslemek şeklinde açıklanabilir. Rüya sahibinin hem ekmeğini yiyecek hem de ona ihanet edecek bir kimsenin varlığına tabir edilir ve kişinin dost diye düşman kazanacağı anlamına gelir. Sırtından bıçaklanmaya, hayal kırıklığına uğratılmaya, emeklerine karşı saygısızlık görmeye, haksızlık ve iftiraya uğramaya rivayet edilir.

Rüyada Kedi Kovalamak
Rüyada kedi kovalamak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında kazandığı başarıları, kazandığı parayı ve aile hayatında yaşadığı mutlulukları kıskanan birisi tarafından kötü bir işin içine çekilmek istendiğine, ancak bu kişinin gerçek niyetinin ortaya çıkması sayesinde herhangi bir kötü duruma düşmekten kurtulacağına, bir daha ki sefer böyle kişiler ile karşılaştığında daha dikkatli davranacağına ve gerekirse uzak duracağına işaret eder.

Rüyada Kedi Yavrusu Sevmek
Rüyada kedi yavrusu sevmek, rüya sahibinden daha fazla ilgi bekleyen bazı kimselerin olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin, dünya işlerine olan hevesi, merakı ve düşkünlüğü nedeniyle kendisini seven kişilerden uzak olduğuna ve onların yakın zamanda kendisine sitem edeceklerine rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir