Rüyada Keçi Görmek

Rüyada keçi görmek, ulaşılmak istenen rızka ve kazanca sahip olmaya işaret eder. Bolluk, bereket ve zenginlik olarak kabul edilir. Ticaretin açılacağına, hızlanacağına, işlerin yoluna gireceğine, malların artacağına, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine, lüks tüketimin daha rahat yapılacağına, bireysel ihtiyaçların eksiksiz ve rahat şekilde karşılanır olacağına ve kurulu bir düzene sahip olunacağına rivayet edilir.

Rüyada Keçi Kesmek
Rüyada keçi kesmek, kişinin zengin ve hayırlı evlatlara sahip olacağına ve hayatının geri kalanında onların şefkatine ve ilgisine mazhar olacağı anlamlarına gelir. Rüyasında yemek için oğlak kesmek bereketli bir yaşamı müjdelerken, ihtiyaç dışında, sırf zevk için keçi kesen kişi büyük bir bela sahibi olur ya da evladı vefat eder. Rüyada kendi evinde erkek oğlak kestiğini gören kimse ise çok büyük bir kıtlığa düşer, elinde avucunda ne varsa kaybeder ve fakir bir hayat sürer.

Rüyada Keçi Yavrusu Görmek
Rüyada keçi yavrusu görmek, gereksiz israflarla geçecek günlerin ilerde kişinin yaşayacağı maddi sorunlara neden olacağını bildirir. Eli açıklığı ile tanınan kimselerin mali kaynaklarını hiç düşünmeden yapacakları alışverişler yüzünden aileleri ile gerginlikler yaşayacaklarına, aşırı inatçı tutumları nedeniyle kendilerini zor duruma sokacaklarına yorumlanır. Zekiliği ile iş alanında göz dolduran rüya sahibinin yardım almak konusunda çekingen davranması ve sürekli kendi bildikleri doğrultusunda hareket etmesinin zaman zaman hata yapmasına neden olacağını, aşırı eğlenceli ortamlarda bulunmaktan işe gereken konsantrasyonu sağlayamadığını işaret eder. Özerkliğini ilan etmek, ortaklıktan ayrılmak, aşırı özgüvenli davranmak demek olan rüya, özel ilişkilerde daha yumuşak bir tavır içinde olunduğunu bildirir. Keçi yavrusu kişinin artistik yeteneklerinin yüksek olduğunu, sanatsal alanlarda yapılan çalışmalarda isim yapılacağını da ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir