Rüyada Kaza Görmek

Rüyada kaza görmek, bu hayra yorulur. Hayatınızda yenilikler yaşayacaksınız demektir. Herhangi bir kaza geçirmişseniz vereceğiniz kararlar yaşamınızı iyi yönde etkileyecektir.
Kaza geçirmek veya böyle bir olaya tanıklık etmek, yaşamınıza yenilikler geleceğinin işaretidir. Bu yenilikler size yeni kapılar açacaktır. Ayrıca tekamülünüzde hızlanma olacak demektir.
Bu rüyayı olumsuz yorumlayanlar da vardır. Eğer halihazırda seyahat planlarınız varsa, bu seyahate çıkmamanız gerektiği anlamına gelebilir.

Rüyada Kaza Yaptığını Görmek
Rüyada kaza yaptığını görmek, rüya sahibinin, uzun zamandan beri yaşamak istediği ve kendisine çok güzel şeyler katacak olan bir ilişkiye kısa bir zaman içerisinde kavuşacağına, iş hayatında çok iyi çalışmalara imza atılacağına, bu sayede çok bereketli ve bolluk içinde bir hayat sürüleceğine ve refah içinde yaşayacağına ve kendisini çok endişelendiren sorunların sona ereceğine delalet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, kendisini tanımayan bir kişinin kötülüğüne uğrayacağına ve bu durumdan kurtulmak için bazı arkadaşlarından yardım alacağına rivayet eder.

Rüyada Kazadan Kurtulmak
Rüyada kazadan kurtulmak, verilmiş bir sadakanın başa gelecek olumsuz, kişiyi üzecek, sağlığına mal olacak bir durumun önüne geçeceğini ve yaşanacak aksiliği ucuz atlatmak suretiyle mutlu olunacağını bildirir. Rüya sahibinin hatırladıkça üzüldüğü, gözlerinin dolduğu ve yeniden karamsarlığa kapıldığı bir meselenin tamamen geçmişte kalacağını, bu konuda yakın bir bayan arkadaşının desteğini alacağını ifade eder. İş ortamında yaşanan huzursuzluk veren bir rekabetin diğer tarafın pes etmesiyle son bulacağını, her türlü çekişmenin nihayete ereceğini bildirir. Ruhsal ve fiziksel anlamda birtakım sıkıntılar yaşanmış olsa dahi kişinin bugünlerde çok daha iyi hissedeceğini, özellikle sağlığını ihmale getirmeyip kontrolden geçeceğini işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir