Rüyada Kavun Görmek

Rüyada kavun görmek, görmek kişinin hayatını etkileyecek, köklü değişiklikler olması anlamına gelir. Rüyada bir kişi sarı renk kavun görürse bu sağlık sorunları yaşayacağına delalet ederken sarı renk dışında görülen kavun şans ve rızık olarak tabir edilir. Rüyada kavun gören kişi üzüntüye ve kedere karışır, sağlığını kaybeder hastalanıp yatağa düşer. Rüyada olmamış yeşil bir kavun sarı kavundan daha iyidir, büyük kavunda küçük kavundan daha iyi ve hayırlıdır.

Rüyada Kavun Yemek
Rüyada kavun yemek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında kendisini çok yıpratmasından ve dengesiz ve yetersiz beslenmesinden ötürü çok büyük sağlık sorunları ile karşı karşıya kalacağına, uzunca bir zaman boyunca bu hastalık ile uğraşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve çok kötü günler geçireceğine tabir edilir. Aynı zamanda, çok büyük ailesel ya da işsel sorunlar ile karşı karşıya kalınacağına ve çok zor zamanlar geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada Tatlı Kavun Yemek
Rüyada tatlı kavun yemek, Uzun zamandan beri muzdarip olunan bir hastalığın Allah’ın izni ile şifa bulacağına, sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine, hasret çekenlerin kavuşacağına, iş hayatında yaşanan parasal sorunların eş, dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, aile içinde baş gösteren tartışmaların biteceğine ve hane içinde huzurlu ve mutlu günlerin başlayacağına alamet eder.

Rüyada Kavun Çekirdeği Yemek
Rüyada kavun çekirdeği yemek, kariyerinde çok iyi yerlere gelmiş olan rüya sahibinin, iş hayatında çok hayırlı ve bol kazanç getiren bir mevkide yer alacağına, yaptığı her işle yöneticilerinden takdir alacağına, kazandığı malı ve mülkü hayırlı işler için harcayacağına ve mutlu olacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir