Rüyada Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada kavga ettiğini görmek, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin hayatında bir takım tatsız ve kötü olayların baş göstereceği bu nedenle de kişinin huzursuz, mutsuz, üzgün sıkıntılı günler yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin çevresindeki bazı kişilerle ilişkilerini noktalayacağına, dönülmez yollara gireceğine ve onlarla tüm gemileri yakacağına rivayet edilir.

Rüyada Kavga Edenleri Görmek

Rüyada kavga edenleri görmek, yakın çevreden iki tanıdığın birbirleri ile bir yarışa girecekleri ve aralarında düşmanlık oluşacağı anlamına gelir. İki yakın insanın bu şekilde aralarının açılması rüya sahibinin karmaşık duygular içerisinde olmasına neden olacaktır. Çünkü rüya sahibi, bu iki kişi arasında kalacak ve bir taraf tutması gerekecektir. Bu nedenle hangi tarafı seçmesi gerektiği konusunda sıkıntılar yaşayacaktır.

Rüyada Kavga Ayırmak
Rüyada kavga ayırmak, iyi düşüncelerle çıkılan bir yolun kişi için pek de hayırlı olmayacağına ve özellikle yanlış insanlarla beraber program yapan rüya sahibinin zor durumda kalacağını alamet eder. Kavga ayırmak, başka kimselerin faydalanacağı bir iş yeri açmak, kişiye her zaman saygı gösterecek ve sevgisini ifade edecek, hayırlı, güzel ahlaklı ve çalışkan evlat yetiştirmek anlamına gelir. Geçmişte aleyhte sonuçlanan bir davanın yeniden gündeme gelmesine ve kişinin lehine dönmesine de alamet eden rüya, sevindirici gelişmelere ve kişinin her türlü emeğinin, hakkının karşılığını en iyi şekilde alacağının tabiridir.

Rüyada Kavga Etmek
Rüyada kavga etmek, bir tek şekilde tabir edilmez. Rüyada birini tartaklamak, saçını çekmek, tekme ya da tokat atmak, sopayla dövmek o kişiye destek vermek anlamına gelir, aynı şartlar altında rüyada bir kişiden dayak yemek o kişiden destek ve yardım almak anlamına gelir. Rüyada biriyle kavga ettiğini görmek fikir çatışmalarına, alınan kararlarda muhalefete, görüşlerde sorunlar yaşamaya delalet eder. Rüyada kavga etmenin bir başka tabiri de birine karşı kin ve nefret beslemeye ya da nifak tohumları ekmeye işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir