Rüyada Kar Görmek

Rüyada kar görmek, genellikle iyiye yorulur. İyi bir olay olacağına, bir hastalıktan kurtulacağına veya sevinçli bir haber alınacağına yorumlanır. Karın nasıl görüldüğüne ve görüldüğü mevsime bağlı olarak bu rüya değişik şekillerde yorumlanabilir.
Kış mevsiminde görülmesi, sevinileceğine ve iyi şeylerin olacağına, eğer rüyayı gören kişinin bir düşmanı varsa, düşmanını alt edeceğine yorumlanır. Ancak normalde kar yağmayan bir mevsimde, yani yaz veya bahar mevsiminde görülmesi, pek iyiye yorulmaz.

Rüyada Kar Temizlemek
Rüyada kar temizlemek, zenginliğe ve hoşgörüye, yardımlaşmaya alamettir. Rüya sahibinin niteliklerini ortaya çıkarabilecek bir şans elde ederek iş alanında yükselecek olmasına, engelleri aşacağına ve ikili ilişkilerde aradaki soğukluğun giderilerek, daha yakın, samimi ortamlar oluşacağına tabir edilir. Cömert arkadaşlara sahip olmak, bol kazanç getiren işlere ve projelere girişmek manasına gelen rüya, heveslenilen işlerden beklenmedik sonuçlar alınacağına, durgun giden işlerin açılacağına, bugüne değin yapılan çalışmaların ve ortaya koyulan eserlerin mükafatının alınacağına delalet eder.

Rüyada Kar Yağışı Görmek
Rüyada kar yağışı görmek, işlerde bozulma yaşanacağı ve özellikle kendi iş yeri olanların ekonomik olarak çok fazla borç altında kalacaklarına alamettir. Maddi konularda bir yoksullaşmaya işaret eden rüya bu dönem içinde kişinin çok dengeli ve dikkatli şekilde harcamalar yapmasına, yaşam standardını düşürerek kemer sıkmak zorunda kalacağına dair uyarılarda bulunur. Yakın gelecek için kişiyi ciddi mal kayıplarını da içeren maddi güçlüklerin beklediğine, özelikle yapılan yanlışların ya da kimseyi dinlemiyor olmanın sonucunda kötü yatırımlar yapmanın da alametidir. Bu rüya kişiye verilen tavsiyelere kulak kabartılması gerektiğini ve sıkıntıları çözebilmek için başkalarından da yardım istenmesi gerektiğine dair uyarı olarak ele alınmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir