Rüyada Kaplumbağa Görmek

Rüyada kaplumbağa görmek, beğenilme ve ün yapma arzusunda olan bir kadın ile tabir edilir. Bu kadın hoş görünümlü, boylu poslu, bakımlı ve çekici bir kadın olarak yorumlanır. Kaplumbağa devlet kurumundaki en yetkili, en tepedeki kişiye de delalet eder. Rüyada kaplumbağa görmek âlim olmaya ve zenginliğe işaret eder.
Rüyasında bir kaplumbağası olduğunu ya da evinde bir kaplumbağa olduğunu gören kişi, ulvi mertebede olan bir kişiden ya da bir din adamından büyük bir destek görerek sıkıntılarından, dertlerinden ve yaşadığı zorluklardan kurtulacak demektir. Rüyada görülen kaplumbağa tabirleri bunlarla sınırlı değildir. Aynı zamanda dedikoduya, sırra, kurnazlığa, bir şeylerden kaçmaya ve kırılmış ya da bozulmuş şeyleri yeniden kullanılabilir hale getirmeye işaret eder.

Rüyada Kaplumbağa Yavrusu Görmek
Rüyada kaplumbağa yavrusu görmek, yakın zamanda alınacak güzel haberlerdir. Bu rüya güzel bir kadına da işaret eder. Bilgili insan, sizi anlayan güvenilir dost, saygın bir adam, insanlar içinde takdir edilen bir kişi olma, dikkatli davranmaya ve servet sahibi olan bir kişiye de delalet edebilir. Bu rüya evli olanlar için bebek sahibi olmaya bekârlar için evlenmeye yorulur. Yine yeni bir eve, işte kazanca, para elde etmeye de işarettir. Pis ve kötü bir yerde görülen kaplumbağa cahil âlime, kötü insanlara yorulmaktadır.

Rüyada Kaplumbağa Öldürmek
Rüyada kaplumbağa öldürmek, kişinin düşeceği hatalar ve sonrasında yaşayacağı sıkıntılar ve zorluklar anlamına gelir. Bu rüya bazı tabircilere göre ise aynı evde yaşadığınız bir kişi ile yaşayacağınız anlaşmazlıklara, tatsızlıklara ve küçük çaplı küsmelere yorulur. Rüyasında kaplumbağa öldüren kimse akrabaları ile arasını açar ya da uzak bir memlekete yerleşerek insanlarla diyaloğunu keser.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir