Rüyada Kaplan Görmek

Rüyada kaplan görmek, kin ve nefretini açıkça belli eden kişiye ve işçisine acımayan bir patrona delalet eder. Rüyada görülen kaplan genellikle burnu havada, kendini herkesten üstün gören, başkalarını hor gören kişiye delalet ederken aynı zamanda kaplan iri yarı, cüssesi ve kilosu yerinde ve zengin bir erkeğe yorulur. Rüyada kaplan görmek kişinin hatalarından ve günahlarından ders çıkarıp ruhunu kötülüklerden arındırmak için Allah katında tövbe etmesine işaret ederken çok bilgili ve entelektüel bir kimseye de delalet eder.
Rüyada kaplan eti yemek kişinin bolluk ve berekete kavuşacağına, mülkiyetinin de artacağına delalet eder. Rüyada kaplan sütü görmek insanların şerrine uğramaktan korkmaya ama bu nihayetinde bu korkuyla baş etmeye, kaplanın tüyünü görmek de rakipten kazanç ya da mal elde etmeye delalet eder. Bir kişi eğer rüyasında kaplana bindiğini görürse ömrünü krallar gibi güzel ve rahat geçirecek demektir.

Rüyada Kaplan Yavrusu Görmek
Rüyada kaplan yavrusu görmek, bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacağınıza işarettir. Henüz size bir zararı olmayan ancak içten içe yakınlaşarak size zarar verip, alt etmek için planlar yapan bir kişinin varlığının habercisidir. Rüyada kaplan görmek, iş yerinizde sizi çekemeyen amir, şef ya da müdür gibi yüksek pozisyonlarda olan birileri olarak da yorumlanabilir. Hemen hemen her durumda öne çıkmanızı engellemek isteyen, fark edilmenizi çekemeyen yüksek makamdaki rakibinizin olduğuna da tabir edilmektedir.

Rüyada Kaplan Öldürmek
Rüyada kaplan öldürmek, rüyada kaplan öldürdüğün görmek hayırlıdır. Rüya sahibi kendisi için öyle hayırlı ve iyi bir iş yapacaktır ki çevresinde onu çekemeyen ve kıskanan arkasından da sürekli gıybet eden kişiler hasedinden ölecek demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir